Trabzon’da istişare toplantısı

Trabzon Bölge Birliği '2015 Yılı ilk 8 ayın Faaliyetleri Değerlendirme ve İstişare toplantısını gerçekleştirdi.

banner255
Trabzon’da istişare toplantısı
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri Trabzon Bölge Birliği ve bağlı kooperatiflerin 2015 yılı faaliyet ve performanslarının değerlendirildiği toplantıya Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kumaş, Genel Müdür Yardımcısı Kazım Çalışkan, Bölge Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü Ergin Çubukcu, Bölge Müdür Yardımcısı Muzaffer Kalaycı, Bölge Müdür Yardımcısı Osman Tomruk, Bölge Yönetmeni Seyfettin Demirci, Tarım Kredi Süt Genel Müdürü Ramazan Ürküt ile Bölge Birliği'ne bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerinin personeli katıldı.

Toplantıda söz alan Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kumaş;“Trabzon Bölge Birliğimizin faaliyetlerini olumlu yönde geliştirmesi bizleri çok mutlu ediyor. Uzun yıllar Kooperatif ve Bölge Birliği organlarında görev yaptığım bu nadide kurumun çalışanlarının, istediklerinde çok güzel işler yapabildiklerini bizzat gördüm. İnanıyorum ki önümüzde ki günlerde burada bulunan değerli çalışanlarımız çok daha güzel işlerin altına imza atacaklardır.” dedi.

Genel Müdür Yardımcısı Kazım Çalışkan da; “Piyasayla rekabet edecek bir yapı oluşturmalıyız. Tarım Kredi Kooperatifleri'nin gelecekte de varlığını devam ettirebilmesi için yapısal olarak değişmenin devam etmesi gerekir. Kurumsal yapı oluşturmalıyız. Üreticilerimizin ihtiyaçlarını iyi belirlemeli, ürün değerlendirme kapsamında ürün alımı yaparak ortaklarımıza destek olmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Bölge Müdürü Ergin Çubukcu ise; “Tarım Kredi Kooperatifleri Trabzon Bölge Birliği olarak çiftçimizin her zaman yanındayız. Onların her türlü ihtiyacını karşılamaya özen gösteriyoruz. Çiftçilerimizle beraber çok büyük bir aileyiz. 2015 yılında çok güzel çalışmalar yaptık. Önümüzdeki 4 ay içerisinde de faaliyetlerimizi artırmak ve ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek için gayret sarfetmeliyiz. İşimizi layığıyla, birlik ve beraberlik içerisinde, hiç bir olumsuzluğa meydan vermeden yapacağız.” diyerek birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

Konuşmaların ardından Trabzon Bölge Birliği'nin, yapraktan ambalajlanmasına kadar her adımını kontrol altında tuttuğu, tüketicilere doğal, güvenli, kaliteli çaylar sunmayı hedeflemesinin bir ürünü olan yeni markası “BUTKA” çayın tanıtımı yapıldı. Tanıtımı yapılan 'Butka İlk Hasat', 'Butka Bergamot Aromalı', 'Butka Çay Filizi' ve 'Butka Tiryaki' ürünleri katılımcılar tarafından beğeni ile karşılandı.

Toplantı karşılıklı fikir alışverişi ve değerlendirmelerle sonra sona erdi.

Toplantı sonrasında Of Tarım Kredi Kooperatifi ziyaret edilirken Özçay fabrikasında da incelemelerde bulunularak üretim prosesi hakkında bilgi alındı.

YORUM EKLE
banner151

banner251