Külcü, Balıkesir’de hizmet bürosu açılışı yaptı

Tarım Kredi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selahattin Külcü Balıkesir Bölge Birliği'ne bağlı Gürsu Tarım Kredi Kooperatifi'ne ait Samanlı Hizmet Bürosu'nun açılışını gerçekleştirdi.

banner255
Külcü, Balıkesir’de hizmet bürosu açılışı yaptı
banner200

Balıkesir Bölge Birliği'ne bağlı Gürsu Tarım Kredi Kooperatifi, Samanlı bölgesindeki hizmet bürosuna kavuştu. Samanlı Hizmet Bürosu'nun açılış kurdelasını dualarla kesen Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selahattin Külcü, Balıkesir Bölge Birliği'nden Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Pullu ve Bölge Müdürü Vedat Altınhayırlı olsun temennisinde bulundular.

Selahattin Külcü hizmet bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, Tarım Kredi Kooperatifleri olarak her zaman üreticinin yanında olduklarını ifade ederek üreticiye koşar adımlarla hizmet götürdüklerinin altını çizdi.

Külcü: “Türkiye'nin en büyük çiftçi ailesi olarak burada Gürsu Tarım Kredi Kooperatifimizin ortaklarına yerinde ve daha iyi hizmet sunabilme gayesiyle hizmet bürosunun açılışını yapıyoruz. İstifadelerine sunduğumuz bu hizmet bürosunun yöre çiftçimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Tarım Kredi

YORUM EKLE
banner151

banner251