İzmir Bölge’de sigorta toplantısı

2016 yılı Sigorta Satış ve Uygulama Yöntemleri Projesi'ne dahil İzmir Bölge Birliği'ne bağlı 28 kooperatif yetkilisinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenlendi.

banner255
İzmir Bölge’de sigorta toplantısı
banner200

Toplantının açılış konuşmasını yapan İzmir Bölge Müdürü Mehmet Tevfik Ongun, Türkiye'de ve Tarım Kredi Kooperatifleri'nde sigorta kültürünün giderek yaygınlaştığına vurgu yaptıktan sonra; “İzmir Bölge Birliği olarak 2016 yılında çok yüksek bir prim üretimi gerçekleştirdik. Tarsim'de 85 milyon 500 bin TL üretimimiz var. Ancak sizlerin gayretiyle bu rakamları daha da yukarılara taşıyacağız. Bunun için de sigorta bilincini arttırarak çiftçileri rizikolardan korumalı, ürün zarar görmeden sigorta yaptırılması için çiftçiler ikna edilmeli, bilinçlendirilmelidir.” dedi.

Pilot Proje Yöneticisi İlkay Ciğer tarafından yapılan proje sunumunun ardından 2016 yılında proje kapsamına alınan kooperatiflere başarı belgeleri takdim edildi.

İzmir Kaya Prestige Hotel'de gerçekleştirilen sigorta değerlendirme toplantısına Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Karakaya, İzmir Bölge Müdürü Mehmet Tevfik Ongun, Bölge Müdür Yardımcısı Mücahit Asalıoğlu, Sigorta İşlemleri Birimi Yönetmeni Cebrail Ekinci, Groupama Satış Grup Müdürü Sacit Ağca, Groupama Hayat Müdürü Uğur Yazıcı ile proje kooperatiflerinin birinci derece yetkilileri ve sigortacılık işlemlerinden sorumlu personel katıldı.

YORUM EKLE
banner151

banner251