Selahattin Külcü Gübretaş yönetim kurulu üyesi oldu!

Listeye alınmayan Tarım Kredi Kooperatifleri eski Yönetim Kurulu Buşkanı Selahattin Külcü, GÜBRETAŞ'a yönetim kurulu üyesi oldu. Geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurulda listeye alınmayan Külcü'nün GÜBRETAŞ'a yönetim kurulu üyesi yapılması farklı yorumları da beraberinde getirdi.

Selahattin Külcü Gübretaş yönetim kurulu üyesi oldu!
banner200
banner217

Tarım Kredi Kooperatiflerinin 11'inci genel kurulunda listeye alınmayan Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Gübretaş Yönetim Kurulu üyeliğine getirildi.

GÜBRETAŞ'tan KAP'a yapılan açıklamada, konuyla ilgili olarak şunlar kaydedildi: “Şirketimizin yönetim kurulu kararı doğrultusunda, Sayın Halim ALTUNKAL'ın istifası sonrası boşalan yönetim kurulu üyeliği görevine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363. maddesi uyarınca kalan süreyi tamamlamak ve ilk genel kurulumuzun tasvibine sunulmak üzere Sayın Selahattin Külcü seçilmiştir”

Bilindiği üzere Tarım Kredi Kooperatiflerinin 6 Mart'ta yapılan 11'inci genel kurulunda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerinin hiç biri listeye alınmamıştı.

TARIMDANHABER

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gübretaş
Gübretaş - 1 yıl Önce

Milletvekili eskisi genel müdür bu atamayı yaparken hangi kıstasları dikkate aldınız. Selahattin Külcünün ne özelliği var Akp Meclis üyeliği haricinde. Bu kurum ne yazikki sizin yüzünüzden Akp nin çiftliği oldu. Yüzyıllık dünyanın en büyük çiftci kuruluşunu tanzim satış mağazasına çevirdiniz. Eserinizle iftihar edebilirsiniz.

Yazık... Çok yazık!
Yazık... Çok yazık! - 1 yıl Önce

Tam da bu yüzden işte, birçok insan Ak Parti'ye küstü ve uzaklaştı. Liyakat diye yola çıkıp, işbilmez, koltuk sevdalısı insanlara yer açma derdine, ülke ve kurumlar kan kaybediyor. Allah aşkına birileri buna dur desin! Zaten yüz milyonlarca lira zarar ettirilen bir kuruluş, bu atamalarla mı, çiftçiye ve ülkeye hizmet eder duruma gelecek?

Seçimde de mesaj alacan
Seçimde de mesaj alacan - 1 yıl Önce

Beğenmeyen arkadaşlar boynunuz uzayacak daha iyi anlayacak sınız taban artık patlama noktasında siz görmezden gelin mobing devam edin açıkcası seversiniz sizler mobing yapmayı hemde çok yapan müdürleriniz oldu hayla görevde.. Bu normal anormal olan fetö müdürler ile mobing müdürler ile çalışmak nasıl aynı karede gülümsemek nedir bizde gülüyoruz kukula olmuş gidiyor sun gölge dibine vurmuyor artık akıllı ol havan biter hesap çok ağır sorulacak çook

Oooo
Oooo - 1 yıl Önce

İy bayramlar Üzeyir habere bak para akacak define gübrede :)

- 1 yıl Önce

Tarım kredi ne durumlara düştü anlayın artık.Bu kişinin liyakatı nedir bilen varmı bence ahpab çavuş ilişkisi yazık bu kuruma .Hskkımızı kar payı ristrunlaromızı vermeyenlere hakkımız haram olsun

Yoruma ne gerek var
Yoruma ne gerek var - 1 yıl Önce

Yorum yapmaya bile değmeyecek bir adam...

- 1 yıl Önce

Sadece pes diyorum, yazıklar olsun.

ÇİLLİ BOM BOM
ÇİLLİ BOM BOM - 1 yıl Önce

GÜBREDEN İYİ ANLAR. BOM GÜBRESİNİN MUCİDİ. AKLADIKLARINIZIN, SÜPÜRDÜKLERİNİZİN HESABI SORULMAYACAK MI SANIYORSUNUZ.


banner151

banner251