Tarım Bakanlığında atama kararı kim nereye atandı?

Tarım ve Orman Bakanlığında atama kararları bugün Resmi Gazete’de yayınlandı.

Tarım Bakanlığında atama kararı kim nereye atandı?
banner282

Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne, Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığı ile Et ve Süt Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine atama yapılırken, Meteoroloji Genel Müdürlüğünde bölge müdürleri görevden alınarak yerine atamalar yapıldı. Resmi Gazete’de bugün yayınlanan atama kararlarına göre Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne Oktay Öcal atandı. Öcal, bu göreve yaklaşık 1,5 yıl önce vekaleten atanırken, kararnamesinin yayınlanmasını bekliyordu. 

ESK YÖNETİM KURULUNA ATAMA

Diğer yandan Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Yunus Bayram atanırken, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine ise Cemal Çalık getirildi. 

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE XI VE XIV BÖLGE MÜDÜRLERİ GÖREVDEN ALINDI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü XI Bölge Müdürü Abdullah Ceylan görevden alınırken, yerine Zerrin Demirörs atandı. Yine Meteoroloji Genel Müdürlüğü XIV Bölge Müdürü Mehmet Elkatmış görevden alınırken yerine Atakan Çelebi atandı. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 13:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Güven bayraktar
Güven bayraktar - 13 ay Önce

Sayın bakan seninde yakında ataman var

Keşkeee
Keşkeee @Güven bayraktar - 13 ay Önce

Geldiği gibi gider dedik 2 seneyi devirdi yerine de alıştı zor gider gari

ahmet güner
ahmet güner - 13 ay Önce

sayın bakan etsüt kurumu zarar etmesine rağmen yıllardır görev yapan genel müdür yardımcıları ve daire başkanları neden orada görev yapıyor lütfen bakan yardımcısına talimat verin değişim şart sanki aile şirketi öğretmen kökenli ve açık öğretimcilerin et süt kurumunda daire başkanı olarak ne işleri var sanki aile şirketi lütfen değişim bir vadantaş olarak sincan ve yüzyıl mağazalarınızda çok sıra var lütfen önlem alınsın ve saat 2 den sonra kanat tavuk neden kalmaz saygılarımla