Meral Akşener: Tarım Bakanı da TikTok'ta yapacağı bir düetle istifa etsin!

Partisinin grup toplantısında konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa etmesini Instagram'dan duyurmasını eleştirdi. Akşener, "Tarım Bakanının da TikTok üzerinden istifa etmesini bekliyoruz" dedi. 

Meral Akşener: Tarım Bakanı da TikTok'ta yapacağı bir düetle istifa etsin!
banner200

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa etmesini Instagram'dan duyurmasını eleştiren Akşener, "Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi'nde artık her bakan, kendine göre bir sosyal medya mecrası seçip, oradan istifa ediyor. Önümüzdeki süreçte, kabinenin bir diğer ultra başarılı üyesinin, yani Tarım Bakanı'nın da, TikTok'ta yapacağı bir düetle istifa etmesini bekliyoruz… Böyle bir ciddiyetsizlik olabilir mi?" dedi. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gazali ugurlu
Gazali ugurlu - 9 ay Önce

Herkes tarım bakanının ne olduğunun farkındsetrsfına topladığı dsnışman ordusu ihsle kovalıyor.bakan t.c.cumhuriyetinin en gereksiz bakanı.tarımı mahvettiler.çiftçiyi inim inim ağlatıyorlar.yazıklar olsun senin bakanlığına.

Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

iki tane alkol firmasinin usulsuz otv borcunu yapulandirdilar devletin zarari 1 milyar dolar...kimin cebine gidiyor...bakam beyin izmir ekibi tam gaz yolunda

Cevher
Cevher - 9 ay Önce

sayin aksener siz boyle diyorsunuz adamlar yerini dahada saglamlastiriyor...reis tam tersini yapiyor..ulkede tarim ithalata sirtini dayamis kacak alkolden olumler artmis kimsenin umrunda degilki...bakan ve ekibi zaten ak partili degil amaclari tarimi bitirup ceplerini doldurmak

banner151

banner251