Allah rızası için bu videoyu paylaşın!

Yetiştirdiği ıspanakları satamadığını belirten Söğütlü Mahallesi’nden dertli çiftçi Kenan Bezek, yaşadığı mağduriyeti şu sözlerle anlattı: “Bir yıl boyunca çalıştık. Malımızı, canımızı her şeyimizi bu tarlanın üzerine koyduk. Malımı satmak istiyorum zabıtalar izin vermiyor. Evde kal diyorsunuz da bir yaz boyunca emek verdiğimiz tarlalarımızdaki ürünü söküp satamadıktan sonra ekmek parası kazanamamışız yaşamanın bir anlamı var mı? Ben şimdi ne yapayım? Sayın valimiz duruma el atsın. Bana izin belgesi versinler. Çıkayım dışarıda malımı satayım. Ne yapmaya çalışıyorlar anlayabilmiş değilim.”

Videoyu izleyenlerden özel bir talepte bulunan Bezek, "Allah rızası için bu videoyu paylaşın Valimizin kulağına gitsin. Bir yıl çalıştık, malımızı, canımızı koyduk bu tarlanın üstüne. Benim yerime siz söyleyin. Bana bir öneri getirsinler. Elimden tutsunlar. İzin belgesi versinler. Bunu görüpte paylaşanlardan Allah razı olsun" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur Oz
Onur Oz - 9 ay Önce

Kolay gelsin kardeşim. İşin zor. Örn. Hollanda da olsan ürününü devlet alır karşılığını fazlasıyla öderdi.

HDM
HDM - 9 ay Önce

Çiftçi ya cahil yada kötü niyetli kaymakamlığa başvuran bütün üreticilere izin veriliyor .

Nusret yargıcı
Nusret yargıcı - 9 ay Önce

Bizim ilimizdede çiftçilerin maruly ıspanagı aynı durumda elinde kaldı..Siz üretin elinizde kalırsa biz alacağız diyen bakan nerede acaba..bütün illerdeki çiftçiler ağlıyor aynı şakilde..tarım bakanı siz üretin biz alırız derken ne demek istemişti...yazık yahu alın teriyle çalişan bu insanlara yalan söylemeyin..

Hasan güven
Hasan güven - 9 ay Önce

Kardeş böyle bakan, bakan yrd.ları hadibey hariç, genel müdürler, yrd ları varken tarımın t sini bilmeyen bunlar normal, bu gidişe tur denilmesi için Ankara ya yürümek gerekiyor. Bu adamlar REİSİ YANILTIYOR, işkeri korsanlık daha ağır yazacağım seviyelerine inmek istemiyorum. REİS YAKINDA BU BAKANLIĞI LAV EDER

İLÇE MÜDÜRÜ
İLÇE MÜDÜRÜ @Hasan güven - 9 ay Önce

hadi de dahil olsun... bu bakanlığa hiç bir şey vermeyen bir adamdır.

Uzman yorumcu
Uzman yorumcu - 8 ay Önce

Yaptığınız işe yani mesaj attırmaya Allah'ı karıştırmayın Allah'ı alet etmeyin Allah çarpar

banner34
banner223
Bu hayvanlar benimle ölüme gider!
Bu hayvanlar benimle ölüme gider!
  • 1.1B kez görüntülendi.
Karpuz üreticisinin TARSİM tepkisi!
Karpuz üreticisinin TARSİM tepkisi!
  • 2B kez görüntülendi.

banner251