Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdüründen Tarımdan Haber'e çirkin iftira! 

Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’dan Tarımdan Haber’e çirkin iftira! Poyraz'ın geçmişteki fotoğraflarını ve gönül birlikteliklerini unutarak, Tarımdan Haber'i FETÖ tarzı haber yapmakla itham etmesi yaşanan çelişkiyi gözler önüne serdi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdüründen Tarımdan Haber'e çirkin iftira! 
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri’nin hukuksuz Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarımdan Haber’de yayınlanan, ‘Tarım Kredi’de hukuksuz atanan Genel Müdür korumaya alındı! Hukuki inceleme sonucu rafa kalktı! ve Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış! Çiftçi kuruluşunda neler oluyor?' başlıklı haber ve köşe yazısı hakkında asılsız ve kötü niyetli ifadelerle hakaret iftira suçlarının işlendiği gerekçesiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusunda, Tarımdan Haber hakkında çirkin iftiralarda bulunan Poyraz, FETÖ tarzı haber yapıldığı ve söz konusu haberlerin hukuk düzeni tarafından korunmaması gerektiğini ileri sürdü. Poyraz’ın Tarımdan Haber’in somut belgeli haberlerine yönelik, FETÖ tarzı veya FETÖ taktiği ile haber yapmakla suçlayarak zan oluşturmaya, yafta vurmaya çalışması dikkat çekerken, adalet sistemini de baskı ve tehdit altına almak istemesi manidar karşılandı.

Poyraz'ın söz konusu suç duyurusundaki şu ifadeleri dikkat çekti: "Haberciliği yönetici görevden almak veya yönetici göreve getirmek amacıyla yapan, bu şekilde maddi menfaat temin eden, yıldırma ve sindirme politikaları ile geçmişte ülkemize ve milletimize ihanet eden bir kısım odakların taktiklerini hatırlatan bu ve benzeri haberlerin hukuk düzeni tarafından korunmaması gerekir" 

SAVCILIKTAN POYRAZ'A TOKAT GİBİ KARAR!

Poyraz, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığa her iki suç duyurusunu da kaybederken, savcılık kararında yapılan haberlerde kamu yararının bulunduğunun belirtilmesi Poyraz'ın çirkin iftiralarına karşılık anlamlı bir cevap oldu.

BAK SEN ŞU UYANIĞA! 

Diğer yandan Poyraz’ın geçmişte FETÖ’nün en önemli kurumlarından olan ‘Kimse Yok Mu’ Derneğinin yurt dışı yardım çalışmalarına katılması ve 'Kimse Yok Mu' yeleğini giyecek kadar onlarla geçmişte olan gönül birlikteliğini ortaya koyan fotoğraflarının bulunması, bugün  yaşanan çelişkiyi gözler önüne sererken, 'Bak sen şu uyanığa!' tepkisine neden oldu. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021, 17:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Temizlik
Temizlik - 5 ay Önce

Bu ay sonu temizlik yapılacak Bölge birliklerinde.ilk operasyon merkez birliğinin yanıbaşındaki bölgede yapılacağı herkesin ağzında.
Gün gelir devran döner demiştik....

Hayri
Hayri - 5 ay Önce

Bu bakanlikta Bu yelegi giyen personellerin hepsi gorevden ihrac edildi.. Emin olabilirsiniz. Peki bu adam bu feto yelegini giydigi halde hemde kurum disindan disardan genel mudurluge nasil gelip oturuyor. Ustelik 100 bin tl maasla... Tarimdan haber tek yaptigi gercekleri yazmak. Ben bugune kadar bu sitede fetovari birsey gormedim..

Söz Meclisten Dışarı
Söz Meclisten Dışarı @Hayri - 5 ay Önce

Demedi demeyin. Cumhur ittifakını tarım bakanlığı bitirecek.

Adalet
Adalet - 5 ay Önce

180 bin TL maaş alıp milletle alay ediyor. Defalarca haber yaptınız bunu buraya getirenler düşünsün. 15 temmuzda şehit ve gazi olanların ahı bunları tutar, fazla sürmez.

Minyeli Abdullah
Minyeli Abdullah - 5 ay Önce

Yorum yapanlardan S.İnan,
Poyraza yalakalığa devam et fetöcülerin hepsi aktif olarak Koop Müdürü Bölge Müdürü Bölge Müdür yardımcısı yapıldı. Birde yanıltma ve çarpıtma yapıyorsunuz klasik fetöcü taktiği bunlar.Kurumu ne hale getirdikleri ortada
Sahada mücadele eden başarılı olan personelleri yemeye devam, yalaka takımı olan safra kesesi görevi yapanlar iyi yerlere gelmeye devam.
Amaaaa gel görki Mevla birgün size dur bakalım diyecek, karınca bile hakkını alacak.
Kurumun acilen tasfiye edilip sil baştan revize edilmesi gerekiyor.
Müfettişlerin içindeki kripto fetöcüler barınıyorlar
Bunların ayıklanması lazım.
Zamanında koltuğunun altında zaman gazetesiyle kuruma gidip gelenler en iyi yerlerde
Manidar...

Hakkı b.
Hakkı b. - 5 ay Önce

Boğaziçi rektörü gıttıyse bu tayfada gıdecektır reis herseyi görüyor...

Serdengeçti
Serdengeçti @Hakkı b. - 5 ay Önce

Ne reismiş be ülkenin dağını suyunu toprağını yapın iyi yapın cocuklarinizin geleceğini yiyeyen yok eden reisinize

Çingene
Çingene - 5 ay Önce

Kurumda çalışan kadınlar birbirinin kuyusunu kazmaya başlamış
Neymiş şu bununla pilotonik aşk yaşıyormuş bilmem ne bilmem ne
Dedikoducu lar siz kendinize bakın

Ems
Ems @Çingene - 5 ay Önce

Daha detaylı anlatın

Çingene.
Çingene. @Çingene - 5 ay Önce

Yalanmı çingene özel geziler yemekler kahvaltılar
Restoran larda özel yemek pişirttirmeler
pilotoniklerle yaptıklarını
Eşleriyle yapmıyor bunlar

Az kaldı
Az kaldı - 5 ay Önce

Bunların tek yaptığı iftira sürgün adam kayırma, işi bilmeyen adamaları bir yere getirip işi bilenler üzerinden iş yaptırmak merak etmeyin Sayın Baskan'ımız R.T.E. herşeyden haberi var siz sona bakın inşAllah gidecekler.

Az kaldı
Az kaldı @Az kaldı - 5 ay Önce

Neye az kaldı??kaç yıldan beri söylüyorsun o kadar yıl daha söylersin emmi

Sen istediğin kadar savun demekki bir çıkarım var
Sen istediğin kadar savun demekki bir çıkarım var - 5 ay Önce

Sen istediğin kadar savun demekki bir çıkarın var. Gerçekler acıdır. Devletin Başsavcılığı bir şey dememiş kamu yararı demiş. Bekle sizin gibilerin sonu çok yakın inşAllah sizin oyun büyükse sizden Büyük Allah c.c. var.


banner251