Tarım ve Orman Bakanlığı TÜİK belgeli gübre vurgununda derin bir sessizliğe bürünürken, Gemlik Gübre, Bakanlığın tavsiye ve yönlendirmeleri ile Can ve Üre gübresine günlük indirim yaptığını duyurması dikkat çekti. 

Gemlik Gübre’den dün yapılan açıklamada Can ve Üre gübre fiyatlarında bir günlük indirim kampanyası yapıldığı duyuruldu. Gemlik Gübre, Cuma gününe özel bir fiyat çalışması ile CAN%26 gübresinde yüzde 35 indirim yaparak, ton başına yeni fiyatını 6.075 TL olarak belirlendiği kaydedildi. Üre gübresinin ise yüzde 20 indirim ile ton başına yeni fiyatı 11.770 TL olarak belirlendiği ifade edildi. 

GÜBRE FİYATLARINA CUMA GÜNÜNE ÖZEL BİR GÜNLÜK İNDİRİM!

Ak Partili yazar buğday fiyatları üzerinden öyle bir hesap yaptı ki çiftçi küçümsenmeyecek oranda kar ediyor! Ak Partili yazar buğday fiyatları üzerinden öyle bir hesap yaptı ki çiftçi küçümsenmeyecek oranda kar ediyor!

Şirketten yapılan açıklamada gübre fiyatlarında Cuma gününe özel indirimin Tarım ve Orman Bakanlığının tavsiye ve yönlendirmeleri ile yapıldığının belirtilmesi dikkat çekerken, diğer yandan Bakanlık TÜİK belgeli gübre vurgununa karşı sessizliğini korumaya devam ediyor.