TİGEM ve TMO’ya atama yapıldı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğüne (TMO) ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

TİGEM ve TMO’ya atama yapıldı
banner200

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu üyeliğine Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Avrupa Birliği Politikalar Başkanlığı Sektörel Politikalar Başkanı Aylin Çağlayan Özcan ile TMO Genel Müdür Yardımcısı Cihan Soyalp'in atanmaları yapıldı.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADANA
ADANA - 3 yıl Önce

Adanaya da atama bekliyoruz çok gecikti.

- 3 yıl Önce

Cihan Soyalp çalışkan, konulara hakim, TMO da yetişmiş bir insandır. Kuruma faydalı olacaktır , çok doğru bir atama yapılmıştır.

- 3 yıl Önce

Cihan Soyalp, TMO için hayırlı olsun.İsabetli bir atama olmuş,liyakat ön planda tutulmuştur.

Breh breh!
Breh breh! - 3 yıl Önce

TİGEM yönetim kurulu üyeliğine Orman Genel Müdürü’nün atanmasına benzer uygulamalar hangi akla hizmet anlayabilmiş değilim. Yok biribirimizden farkımız biz Osmanlı Bankasıyız! Ondan sonra başarı bekle, atılım bekle, çalışan, emek veren insanlardan azim ve heves bekle. Yok öyle yağma!

aksu
aksu - 3 yıl Önce

tarım ve ormandan anlamayan ınsanları genel mudur ve bakan yrd yapıyolar ornek ortada mustafa aksu sayın cumhurbaskanımıza bunları kim oneriyor anlamış degılız

- 3 yıl Önce

Tarım Bakanı halen üst kadroyu düzenlemekte ve çok ağır işler yürüyor ilçe müdürlüklerine yönelmeli tarım orman ilçede köyde var bu ilçe müdürlüklerinde yeteri personel varmı buralardaki müdürler memurlar çalışmayan varmı
Şahsen yeni bakanın özel sektör tecrübesiyle hızlı ve etkili kararlar alacağını düşünmüştüm ama yanılttı 2019 başlamadan kurum içi reformları yapması lazımdı şimdide önümüzdeki 3 ay mart 31 e kadar bekleyecektir .İşte tarımın problemi burada tarım askeriye gibi görülmeli ve siyasetten mümkün olduğu kadar izole edilerek popülist politikalar yerine sabit ve programlı politikalar uygulanmalı fakat önce köyden ilçeden başlanmalı.

banner151

banner251