Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur, elektrikli traktörle ilgili yazdığı bir yazıdan dolayı başına gelmeyen kalmadığını belirtti. Söz konusu o yazısından dolayı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın kendisine tetikçi diyerek dava açtığını dile getiren Uğur, “Bakan Varank haciz kararı çıkartarak 21 bin 650 lirayı tahsil etmek üzere icra takibi başlattı” dedi.

Fuat Uğur, ‘Elektrikli traktör kavgamın bana bedeli icra takibi ve haciz oldu’ başlıklı bugünkü yazısında, elektrikli traktörün üretime hazır beklediğini belirterek, “Ancak Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılamadığı için bir türlü üretime başlamıyor. Bu açılış neden yapılmıyor, ne mani var bilmiyorum ve anlayabilmiş değilim” dedi.

FUAT UĞUR’DAN DİKKAT ÇEKEN ÖZ ELEŞTİRİ: ELEKTRİKLİ TRAKTÖRLE İLGİLİ BAZI GERÇEKLERİ YAZAMADIM AMA RAHAT YAZABİLECEĞİM ZAMAN DİLİMLERİNDE BUNU ANLATACAĞIM!

Fuat Uğur’un, yazısında elektrikli traktörün üretime hazır olmasına rağmen neden üretime başlanılamadığına ilişkin bazı gerçekleri de şimdiye dek yazamadığını ancak daha rahat konuşabileceği ve yazabileceği zaman dilimlerinde bunu anlatacağını belirtmesi de dikkat çekti.

Üretici sesini duyurmak için eylem yaptı hepsi teker teker savcılığa çağrıldı! Birlik Başkanından zehir zemberek video! Üretici sesini duyurmak için eylem yaptı hepsi teker teker savcılığa çağrıldı! Birlik Başkanından zehir zemberek video!

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur’un, 'Elektrikli traktör kavgamın bana bedeli icra takibi ve haciz oldu' başlıklı yazısının tamamanı okumak için tıklayın...