Tarım İl Müdürlüğünden şehit ailesine anlamlı destek

Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Şehit Teğmen Recep Erdoğan’ın babası Vahittin Erdoğan’a ait serayı onararak fide temin etti.

banner247
Tarım İl Müdürlüğünden şehit ailesine anlamlı destek
banner200
banner217

Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, merkeze bağlı Hasköy köyünde Şehit Teğmen Recep Erdoğan’ın babası Vahittin Erdoğan’a ait serayı onararak fide temin etti. Rüzgar ve dolu yağışı nedeniyle şehit babasının kurduğu serada yırtılma olunca Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri 180 metrekarelik seranın naylonunu değiştirerek yeni fideler temin edip şehit babasına teslim etti.

Şehit Babası Vahittin Erdoğan yapılan onarımdan ve serasının üretime kazandırılmasından dolayı memnuniyetini belirterek ilgililere teşekkür etti.  1 Şubat 2016 tarihinde Diyarbakır Sur'da terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada keskin nişancı tüfeği ile vurularak ağır yaralanan 26 yaşındaki Gümüşhaneli Jandarma Teğmen Recep Erdoğan, kaldırıldığı askeri hastanede şehit olmuş, 3 Şubat tarihinde binlerce kişinin katılımıyla kılınan cenaze namazının ardından aynı köyde toprağa verilmişti.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151