Süt içerik analiz desteği bugün üreticinin hesabına yatırılacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Süt İçerik Analiz Desteği kapsamında 38,6 milyon liralık destek ödemesinin bugün itibariyle gerçekleştirildiğini açıkladı.

Süt içerik analiz desteği bugün üreticinin hesabına yatırılacak
banner200

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 38.6 milyon lira süt içerik analiz desteği ödemesinin bugün itibariyle hesaplara yatırılacağını belirtti. Bakan Pakdemirli, verilecek desteğe ilişkin şunları kaydetti: ‘‘Süt İçerik Analiz Desteği kapsamında 11 bin 758 üreticimize, 385 bin 431 Büyükbaş hayvan için, 38,6 milyon liralık destek ödemesi bugün saat 18.00’da hesaplarına aktarılacak. Özellikle bu zorlu Pandemi döneminde, milletimiz, ülkemiz için özveriyle ve durmadan çalışan bütün üreticilerimize teşekkürlerimi iletirken, devlet olarak onların her daim yanlarında olduğumuzu da bir kez daha söylüyorum. Sizler ürettikçe bizler de sizi desteklemeye devam edeceğiz. Bugün ödediğimiz Süt içerik Analiz Desteğimiz de bütün üreticilerimize hayırlı ve bereketli olsun.’’

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 12:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 yıl Önce

Urettikce nasıl desdekliyeceksiniz, anlamada güçlük çekiyorum, bir kg süt, bir kg yem etmiyor. Nasıl ureteciz, siz nasıl desdekliyeceksiniz. Avrupa'daki çiftçi ortalama 30 bin ero dedem alıyor, Türk çiftçisi 11 bin TL Allah aşkına yapmayın . Bizimle eğlenmeyi.

Sedat
Sedat - 1 yıl Önce

Tam bir aydır yağlı tohum desteği ödeniyor diyor bakan ben BİR KURUŞ dahi daha alamadım. Zaten gereğide kalmadı bu saatten sonra.

Melih uzun
Melih uzun - 1 yıl Önce

Sen götürenlerin yanındasın kusura bakma bakan bey ustiyorsan belgelerini vereyim size, yamyamlar çok iyi yanıltıyor sizleri, sayın cumhurbaşkanımıza fazla zarar vermeden istifa etmen en mantıklı ben kendim vereceğim reise belgeleri , sizler tayyip erdoğan ı sevseniz bu yamyamlara göz yummazdınız. Bekliyorum adımlarını .

Onur Oz
Onur Oz - 1 yıl Önce

Bu destekleri kim alıyor yahu?

banner251