Ziraat Mühendisleri Odası seçimlerini mavi liste kazandı!

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası'nın 48. Dönem Olağan Genel Kurulu, 19 Mart 2022 Cumartesi günü Kocatepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Pazar günü yapılan seçimler iki liste halinde yapılırken, seçimleri mavi liste kazandı. 

Ziraat Mühendisleri Odası seçimlerini mavi liste kazandı!
banner282

Pazar günü yapılan seçimlerde, Ziraat Mühendisleri Odası yönetim- denetim- onur kurulu adayları ile TMMOB Yönetim Kurulu, TMMOB Denetleme Kurulu adaylığı için iki ayrı liste;  "Çağdaş Ziraat Mühendisleri Grubu (mavi liste) ile Birliğe Çağrı Grubu (yeşil liste) yarıştı. Seçimleri mavi listenin açık ara kazanması dikkat çekti. 

ZMO SEÇİM SONUÇLARI

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 14:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
adaletxx
adaletxx - 2 ay Önce

Tarımdan haber ! ZMO işleyişinden bihaber olduğunuz ne kadar da belli.Mavi listenin açık ara ile seçimi kazandığını yazacağınıza hangi ayak oyunları ile bunca zaman Odayı yönetiklerini yazmanız daha isabetli olurdu.
Mesela,üyelerini nasıl odadan uzaklaştırdıklarını,kendi meslektaşlarına hangi usullerle üye aidat icraları gönderdiklerini,Ankara gibi bir şehirde neden bir şube olmadığını,seçime katılan diğerlerinin üyelere ulaşımının nasıl engellendiğini,ötekine nasıl çamur atılarak iftira atıldığını,Odanın nasıl meslektan çok bir idolojik düşünce yuvası haline geldiğini,seçimi kazanmak için hasta yatağında iki büklüm yaşlı amca ve nenelerin seçime getirildiği bunları yazmanızı beklerdik tarımdan haber :)

Belgin
Belgin - 2 ay Önce

Bu oda tam olarak ne iş yapıyor?

boş
boş @Belgin - 2 ay Önce

icra gönderme işleri tam görevi bu

ilginç
ilginç - 2 ay Önce

Enfazla oy alan Ali ŞENAY sanırım başkan olacak :) göreceğiz kendi içlerinde nasıl bir kazan kaynıyacak

Mehmet Şener Şenyılmaz
Mehmet Şener Şenyılmaz - 2 ay Önce

Oda meslek örgütü değil Götan Giniydan dan beri

banner151