Tarım Kredi Kooperatifleri gübre fiyatlarına 3 bin lira zam yaptı! 

Gübre fiyatlarına zam gelmeye devam ediyor. Çiftçi kuruluşu Tarım Kredi Kooperatifleri üre gübresine tonda 3 bin lira zam yaptı.

Tarım Kredi Kooperatifleri gübre fiyatlarına 3 bin lira zam yaptı! 
banner282

Gübre fiyatları, tarım sektöründe cep yakmaya devam ediyor. Yurt dışı piyasalar bahane edilerek gübre fiyatları astronomik bir şekilde artarken şimdi de kurlardaki artıştan dolayı günlük zamlar gelmeye devam ediyor. Çiftçi kuruluşu Tarım Kredi Kooperatifleri, bugünden geçerli olmak üzere üre gübresine tonda 3 bin lira zam yaptı. 10 bin 800 liradan satılan üre gübresi, kooperatiflere gönderilen yeni fiyat listesine göre taban fiyat 13300 TL/Ton, tavan fiyat ise 13884 TL/Ton olarak satılacak. 

FİYAT LİSTESİ BUGÜN GÖNDERİLDİ

Tarım Kredi Kooperatiflerinde üre gübresi 10800 TL/Ton'dan satılıyordu. Zamlı liste kooperatiflere bugün gönderilirken, kooperatifler belirlenen taban ve tavan fiyata göre satış yapacak. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 14:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
bölge
bölge - 2 ay Önce

Müdür yardımcılığı şartı

Bölgenin önüne arabayı çekip sabaha kadar abisi ile demlenmk.
Bekar koop kız personele evlenme vaadinde bulunup tutmama.
Ankarada masaj salonunu ziyaret.
Abisi için kooperatif personeline masa donattımak.
Bölge müdürüne hamamda kese yapmak.

Bölge
Bölge @bölge - 2 ay Önce

Sivas olmasın

Neresi
Neresi @bölge - 2 ay Önce

Ankaramı

Sözde yönetim
Sözde yönetim - 2 ay Önce

Maalesef çok paralara ihtiyacı var bu kurumun çünkü!!!!!
Kendini KRAL sanan koop. Müdürleri ve Kraliçe sanan müdür yardımcıları kimseye hesap vermiyor istedikleri gibi harcama yapabiliyorlar _ istedikleri Et restoranlarında veya kahvaltı restoranların da yer içerler Kooperatife fatura ederler ve karar defterine yazıp sözde yönetime imzalatırlar bizi çiftçi seçti denetim de yönetimde biziz ama bölge birliklerinin atadıkları şımarık personel ne laf dinliyor ne söz dinler konumda neymiş temsil ikram harcama yetkisi varmış ikramı kime yapıyorsun hangi çiftçiye veya köylüye ama kral müdür kraliçe müdür yardımcısı karşılıklı ye iç gez inanmıyorsanız denetleyin BLK BLG

Daha neler neler
Daha neler neler @Sözde yönetim - 2 ay Önce

Geçen gün yani salı günü kooperatif binasına da kral müdür, kraliçe yardımcı SI ve hizmetli sabah sobanın kenarında kahvaltı keyfi kraliçe kralın ekmeğini sobanın üzerinde kızartıyor terayağını salçasını sürüyor oh ne güzel kral kahvaltı bunlar işin laylaylomunda yılların bu güzide kurumu çok yakında batar gider zevki sefa yeri değil buralar çiftçi ortak bunların keyfi gelsin diye bekliyor soğukta eeeey blk bölge yeterr de artık bu tiplere yetr de

Hüseyin Vural
Hüseyin Vural - 2 ay Önce

yedikleriniz bir gün boğazınızda kalır

anılır
anılır @Hüseyin Vural - 2 ay Önce

kimi anısıyla kimide

Misafir
Misafir - 2 ay Önce

bayramali ,bizum toptan şokcularin yuvalandigi ve zarar eden bakkallara para lazim.depilari ve bakkallarin ardiyelerini b...k goturuyor.istifa eden edene.Antalya,Bursa depo mudurleri dayanamayip istifa etti.Konya depo muduru 300 binlik Ankara depo muduru 1.2 milyonluk depo sayim aciginin hesabini yeni sisteme gecerken stoklari sifirlamalari nedeniyle simdilik pacayi kurtardilar.Holding mufettisleri ne yapiyor bu ihbarlari neden degerlendirmiyorlar.artst bayramali ve avanesinden nefen cekiniyorlar.Bu ic denetimin yiyecegi halt degil.Depo ve marketler surekli acik veriyor bunun hesabi neden sorulmuyor.Bu depo ve marketlerde adam kayirmacilik liyakatsizlik ne zaman bitecek.Ben soyleyeyim.Poyraz ne zaman goderse o zaman.

Hanif
Hanif - 2 ay Önce

Tarım kredinin gn müd aylık maaşı 180 geliyormuş gazeteler yazdı Allahtan korkmamak bu olsa gerek

Gider ayak zam zam zam
Gider ayak zam zam zam - 2 ay Önce

Bari giderken normal düzeyde bir zam yapaydınız. Böyle gitmez gideceksiniz F.P. VE H.F.K.ve ekibi yeni yönetim kurulu ve üst yönetim belirlendi gelmeleri çok yakın inşAllah. İstifa etmekte bir erdemdir. Yoksa gittikten sonra neler çıkacak yolsuzluklarla ilgili tüm GN MDR, GN MDR yardımcıları, müdürler, şefler yönetim kurulu üyeleri, merkez Birliğinde dahil istineler hariç gidiyorsunuz inşAllah. FETÖ İMANLARI İLE FOTOĞRAFLARI OLANLAR

Akıllı yönetim
Akıllı yönetim @Gider ayak zam zam zam - 2 ay Önce

Bu yönetim önceki yönetimin gidiş sürecinde çok iyi kulis yaparak başa gelmeyi başardık zannediyor.l başa gelişlerinde referanslarının gücüne inanmış ve hata yapmışlardır.cunku bunlara onay veren cb sirki kuranı 4 yıldan beri izlemiştir. Cambazlar bu oyunda bir hiçtir.

A.s
A.s - 2 ay Önce

Bu dünya Sultan süleymana kalmamış f.poyraxamı kalacak tarım kredinin t harfini nilmiyor gelmiş gen müd olmuş.yazıklar olsun

Kazanan hep masa
Kazanan hep masa - 2 ay Önce

Kur artışı Gübretaş'ın karını katlayacak. Kardan fedakarlık kimsenin aklına bile gelmeyecek bu zor günlerde. Genel Yönetim gideri kaça katlar dersiniz bu yıl? Sadece Genel müdürün kullandığı araca bile 45 bin liranın üzerinde kiralama bedeli ödenirken ayda, samimiyet bunun neresinde? Gübretaş hissesinden milyonları cebe indirenler, Razi'den ne kadar temettü almayı hedaplıyorlardır dersiniz?


banner151