Pakdemirli'ye 'Yılın Bakanı' ödülü iptal edildi!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye verilecek ‘Yılın Bakanı’ ödül töreni bilinmeyen bir nedenle iptal edildiği ortaya çıktı. 

Pakdemirli'ye 'Yılın Bakanı' ödülü iptal edildi!
banner200

Tarım ve Orman Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, 28 Aralık’ta yaptığı basın duyurusunda, 29 Aralık’ta Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği tarafından Bakan Pakdemirli’ye ‘Yılın Bakanı’ ödülü verileceği duyurusunu yaptı. Ancak 29 Aralık’ta Bakan Pakdemirli, Merkez Birliği Başkanı Nihat Çelik’i kabul ederken, ‘Yılın Bakanı’ ödülü ile ilgili kamuoyuna hiçbir açıklama yapılmayarak, söz konusu kabulün normal bir ziyaret haberi şeklinde paylaşılması dikkat çekti. 

TARIM BAKANLIĞI ÖDÜL TÖRENİNİN FREKANS BİLGİLERİNİ BİLE PAYLAŞMIŞTI

Tarım ve Orman Bakanlığı Basın Müşavirliği, 29 Aralık'ta yapılacak ödül töreninin frekans bilgilerini bile paylaşmıştı. Yapılan basın duyurusunda şunlar kaydedilmişti: "Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli 29 Aralık Salı Günü (yarın) Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Sayın Nihat Çelik ve beraberindeki heyeti kabul edeceklerdir. Programda Sayın Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’ye ‘Yılın Bakanı’ Ödülü takdim edilecektir"

KAMUOYUNDAN TEPKİ ÇEKECEĞİ ENDİŞESİNDEN DOLAYI MI İPTAL EDİLDİ?

Ancak program sonrasında ödül töreni ile ilgili kamuoyuna bir açıklama yapılmazken, söz konusu ziyaret normal bir kabul şeklinde paylaşıldı. Pakdemirli'ye verilecek 'Yılın Bakanı' ödül töreninin neden iptal edildiği ile ilgili hiç bir açıklama yapılmazken, söz konusu 'Yılın Bakanı' ödül törenin kamuoyundan tepki çekeceği endişesi ile iptal edildiği iddia ediliyor. Bilindiği üzere ORC Araştırma şirketinin 2020 yılının kabinesindeki bakanların performanslarına yönelik yaptığı ankette Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 15 Bakanın arasında 12'nci olmuştu.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 23:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Geveze
Geveze - 9 ay Önce

Yaziklar olsun basarisizligi konusunda muhalefetin bile diline dusen bakana odulu layik gorenlere

Çoban
Çoban - 9 ay Önce

Bu başkanın işi gücü şov tam bir sahte okey

mustafa yrd
mustafa yrd - 10 ay Önce

Yuh yani....Yilin en basarisiz bakani unvanini hakediyor o dogru...

vatandaş
vatandaş - 10 ay Önce

Şaka yaptın demi tarımdanhaber :) yılın bakanı falan.

Süper Olurdu
Süper Olurdu - 9 ay Önce

Keşke yapılsaydı. Sayın Bakan da Sayın Birlik Başkanına yılın birlik başkanı ödülü verirdi. İyi olurdu

Ali dag
Ali dag - 9 ay Önce

Kime yaranicak bu birlik yöneticiler bir beklentisi var herallll.tarim ve hayvancılığı batıran biri olurmu olmaz Mehdi Eker utanmadan Fransa'dan lejyon donör.madalyasi almıştı ölüm var hesaplaşma var biz müslümanlar bunu iyi biliyoruz

Saim
Saim - 9 ay Önce

Çiftçi bağkur pirimi 1250 TL aylık hayırlı olsun

HOP
HOP - 9 ay Önce

Tarım bakanlığında kaç bakan var ki birini seçiyorlar.


banner151

banner251