Orman Genel Müdürü görevden mi alınacak? 

Tarım ve Orman Bakanlığında, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey rahatsızlığı! Bakan Pakdemirli'nin çevresindeki danışmanların orman yangınlarının ardından Genel Müdür Bekir Karacabey aleyhine bir kampanya yürütmesi dikkat çekiyor.

Orman Genel Müdürü görevden mi alınacak? 
banner200

KULİS HABER / Son günlerde Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’in görevden alınacağına yönelik iddiaların yaygınlaşması dikkat çekerken, söz konusu bu iddiaların Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’nin ekibinin üzerinden dillendirilmesi ise Bakanlıkta yaşanan sıkıntıyı gözler önüne koydu. Bakan Pakdemirli’nin çevresindeki danışmanlarının kendi çevrelerine, Karacabey’in görevden alınacağını ve hatta kararnamesinin bile yazıldığına yönelik ifadeleri,  Bakan Pakdemirli ile Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey arasında sert rüzgarlar estiğini gösteriyor. 

BAKAN PAKDEMİRLİ ALEYHİNE OLUŞAN ALGIYI BU ŞEKİLDE KIRMAYA ÇALIŞIYORLAR! 

Orman yangınları sırasında Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’in arka plana alınarak Bakan Pakdemirli’nin sürekli ön planda tutulması ve Bakanın yaptığı açıklamalarda kırdığı potlar, parti içinde de tepki çekerken, Bakanın yakın çevresindeki danışmanların Pakdemirli aleyhine oluşan algıyı kırmak için Bekir Karacabey aleyhine bir kampanya yürütmesi anlamlı bulunuyor. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2021, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Millet Küsüyor
Millet Küsüyor - 1 hafta Önce

Teftiş kurulu başkanı ve paslaştığı bir kac malum kisi yüzünden bende Akparti'ye oy vermeyi düşünmüyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza Tarım ve Orman Bakanlığındaki durumu anlatmıyorlar.

Yeşim GUN
Yeşim GUN - 1 hafta Önce

Doğru pakdemirlinin yanındaki danışmanların 120 adet suç kaydı mevcut. Bu konuda profesyonel olarak pakdemirli ile beraberler bu sucuda genel müdüre yüklerler, bakanlıktaki fetöcü müfettişlerinede bir rapor tanzim ettirirler genel müdürü yerler vur zavallının başına, lanet olası kabuslar tarım bakanlığının tepesine çöktüler. Biraz para da basın mensuplarına aktarırlar tertemiz bir bakan olur.

Samimice söylüyorum AK PARTİ kuruldu kurulalı REİSE oy verdim ançak bu bakanlıktaki hırsız ve fetö cüleri temizlemediği için kesinlikle oy vermeyi düşünmüyorum. Teftiş kurulu 2011 ve 2012 de facesinden fetö yü destekleyen paylaşımları beğenen ve yayınlayan bir kişilik işte gerisini siz düşünün. Reisin haberi varmı fetö den acığa alınıp hiçbir işlen yapılmadan tekrar göreve başlayan bakanlıktaki müfettişlerden işte onlar şu an tayyip in yanındaki yok ediyorlar.

Reis seçimde bunlardan oy alacak galiba at sahibine göre kişner ey bakan bey.

Yeşim Gün rumuz Allah'ım razı olsun senden
Yeşim Gün rumuz Allah'ım razı olsun senden @Yeşim GUN - 1 hafta Önce

Bariz olduğu için SGB yi ele alalım. Mevcut Başkanı mevcut başkanın atadığı daire başkanları atanacağım diye mevcut başkanın etrafında gezenler çalışma grubu sorumlularının pek çoğu 15 Temmuz dan önce Fetö ile el ele kol kola idiler. İddia ediyorum. Fetö darbe yapsaydı aynı kişileri atardı. Bu saydıklarımın çoğunun Sizin söylediğiniz Müfettişlerle irtibatı devam ediyor. Fetö de hükümette darbeyi devletin diğer unsurlarına diğer memurlarına yaptı. Allah'ım sonumuzu hayır eylesin. Devletimiz bunları tek tek sayar.

Agah var
Agah var - 1 hafta Önce

Allah bu milletin yardımcısı olsun

Ali baba
Ali baba - 1 hafta Önce

Bugun internet haberde pakdemirli ile ilgili bir haber okudum bakanligin 7 yerinde makam odasi varmis bu saltanati kimse birakip gitmek istemez zaten burokrat kiyimi yapti akp li olanlari gorevden aldi nerde sabikali fetocu varsa bakanliga doldurdu bunlar cumhurbaskaninin altini oyuyor reisin yanindaki ekipte bu konuda reise birsey aktarmiyor veya aktarmak istemiyor kim nerden nemalaniyor zaman gosterecek

Artik zor
Artik zor - 1 hafta Önce

Bu saatten Sn pakdemirli ne yaparsa yapsin kurtaramaz reis Cumhuriyet tarihinin en basarisiz tarim bakanini gorevden alacak

Ahmet
Ahmet - 1 hafta Önce

Belliki gunah kecisi bulunmus Bakanliktaki sabikali danismanlar kendilerini unutturmak icin bu yola basvurmuslar kamuoyunda en basarisiz bakan secilen pakdemirli anlasilan ordaki ranti birakmak istemiyor...maalesef reisin yaninada bir ag orulmus bunlar aktarilmiyor yazik ulkemin tarimina

Misafir
Misafir - 1 hafta Önce

Bekir Pakdemirli Cumhuriyet tarihinin en kötü tarım bakanı yerine gelecek bakan çok sanslı

banner151

banner251