Fahrettin Poyraz eski danışmanını Genel Müdür Yardımcısı yaptı!

Fahrettin Poyraz, milletvekilliği döneminde danışmanlığını yapan ve milletvekilliği danışmanlığından başka öz geçmişi bulunmayan Davut Arpa'yı Tarım Kredi Kooperatiflerine Genel Müdür Yardımcısı yaptı.

Fahrettin Poyraz eski danışmanını Genel Müdür Yardımcısı yaptı!
banner200

ÖZEL HABER / Tarım Kredi Kooperatiflerinde Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka görevden alındı. Yerine milletvekili danışmanlığından başka öz geçmişi bulunmayan Davut Arpa Genel Müdür Yardımcısı yapıldı. Diğer yandan Genel Müdür Yardımcılığı kadrosu 4’ten 5’e çıkarılırken, Krediler ve Finansman Daire Başkanı Ali Rıza Akpınar da Genel Müdür Yardımcılığına atanacak. Yapılan bu atamayla Genel Müdürlükte kooperatif geçmişi olan kimse kalmadı. 

MUAZ SAKA GÖREVDEN ALINDI YERİNE DAVUT ARPA ATANDI

Tarım Kredi Kooperatiflerinde Muaz Saka’nın görevinden alınarak yerine milletvekili danışmanlığı dışında öz geçmişi bulunmayan Davut Arpa’nın Genel Müdür Yardımcısı yapılması dikkat çekti. Davut Arpa, Fahrettin Poyraz’ın milletvekilliği döneminde danışmanlığını yaparken, Tarım Kredi Kooperatiflerinde özel kalem müdürlüğünü yapmıştı. Daha sonra İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına getirilen Davut Arpa, dün alınan kararla da Genel Müdür Yardımcılığına atanmasına karar verildi. 

WEB SİTESİNDE ÖZ GEÇMİŞİ OLMAYAN TEK KİŞİ!

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcılığına atanan Davut Arpa’nın kurum web sayfasında öz geçmişi ile ilgili hiçbir bilgi verilmiyor. İnsan Kaynakları Daire Başkanlığında; İnsan Kaynakları, Disiplin ve Özlük İşleri ile Eğitim Müdürlerinin öz geçmişleri hakında bilgiler verilirken, Daire Başkanı olarak Davut Arpa ile ilgili hiçbir bilginin verilmemesi dikkat çekti. 

DÜNÜRÜ DE GÜBRETAŞ YÖNETİM KURULUNA ATANMIŞTI! 

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği eski Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Fahrettin Poyraz ile dünür olduktan sonra Gübretaş Yönetim Kurulu üyeliğine atanmıştı. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2021, 12:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bela
Bela - 10 ay Önce

Allah sizin...ayıp bu kurumda kurum içinden bi tane genel mudur yardımcılıgını hakkeden yokmu.acıkogretım mezunu bir adamı genel mud yrd yapıyosunuz.ayrıca 5 genel mud yrd gerek varmı yazık gunah degıllmı herbırı net 100.000. Maas alcak.kurumdaki arkadaslar bence cok fazla calısmayın zaten kurumun ekmegını kaymagını dısardan gelen egitimsiz adamlar yıyıyor. Bıktık artık...

Hisseli hisler
Hisseli hisler @Bela - 10 ay Önce

Kim kimin malını taşır. Kime sussun diye neler ikram olunur.

İris
İris - 10 ay Önce

İris Akademi kimin ve Tkk ile kaç milyon liralık iş ilişkisi vardı, bunuda ekleyelim.

görükle tarım kredi
görükle tarım kredi @İris - 10 ay Önce

görğkle tarım kredi de mudur erdem görevden alınmış. canan neden hala orda. onun haberi yokmuydu zimmet çıkan işlerden. kaç yıldır orda???

8 yıl kılı kılına geçildi.
8 yıl kılı kılına geçildi. @İris - 10 ay Önce

D.A Gn Md Yrd olmak için gerekli 8 yıllık çalışma süresini tamamlar tamamlamaz atandı. Ehliyet, liyakat, hak, hukuk, adalet mavralarına inanan varmı hala? Tayyar Türkeş'in yazdığından çok şey çıkıyor zaten. Bugün değil ama birgün hesabı sorulur. Reis değil keseniz sevdanız ve millette keriz değil!

İris
İris @İris - 10 ay Önce

Danşanlıltan sonra işsiz kalanları İris'e işçi olarak almayanlar, şimdi 100 bin lira kazançlı pozisyonlara taşıyor. Reis'in haberi yok diyenler güldürmeyin artık kendinize. Sesinizi duyurmıyorsanız da duyulup birşey değişmiyorsa da yazık. Yazık bu çiftçiye, yazık bu ülkenin tarımına

uyku haram
uyku haram @İris - 10 ay Önce

Bu kafayla bir Arpa boyu yol alınamaz! Gübretaş hisseleri trilyoner olduk derlerken sonlarını getirecek. 10 sene uyku yok size, ona göre.

Emektar
Emektar - 10 ay Önce

2002 yılından bu yana tüm seçimlerde Ak Parti'ye oy vermiş biri olarak başka partiye vicdanımın sızlamasından dolayı oy veremiyordum. Bu iş bardağı taşıran son damla oldu. Artık vicdanım çok rahat. 8000 çalışanı olan kurumda genel müdür yardımcılığı yapacak tek bir kişi yokmuş gibi özgeçmişini yayınlama cesareti olmayan birinin bu göreve atanması 8000 kişiye hakarettir. Bu 8000 kişi ve ailelerinden Akparti nasıl oy almayı düşünüyor. Bu kuruma sınavla girmiş olan tek genel müdür yardımcısı da görevden alındığına göre,liyakatsiz kişilerin peşinden koşan,yalayan yutan kına yakabilirler.

Boşversene
Boşversene @Emektar - 10 ay Önce

Adamın fotoğrafina baktım, çok güzel sakal bırakmış MaşAllah. Bence bu görev için uygun, liyakat sahibi kesin

Serdar Ortaç
Serdar Ortaç @Emektar - 10 ay Önce

Bu atama ile birlikte TKK olan güvenim daha fazla arttı. Demek ki bunların hepsi bizden

Aile sırketı
Aile sırketı - 10 ay Önce

Danısmanı, dünürU oglu gibi sevdiği ozel kalemi,akraları iştiraklerde,ozel kalemin kayıncosu,oglu iris akademide iris akademiNın patronu en buyuk musterısı tarım kredı ve sırketlerı...aile sırketı ....koc holdıng bıle sızın kadar akrabalık ılıskısı kurmuyor ıs yaparken..

Bahri
Bahri - 10 ay Önce

Özgeçmişi belli daha ne yazacak, danışman,özel kalem, daire bşknı genel mdr yrd. Yavaş yavaş özgeçmiş oluşuyor işte

Gübretaş-Razi vs
Gübretaş-Razi vs - 10 ay Önce

https://m.seslimakale.com.tr/haberdetay/bursa-sancak-gazetesinden-oguzhan-sahinkayanin-tekzip-talebine-karsilik-yeni-sorular-21651 bu link şuracıkta duruversin. Gübretaş hissesini hala yakınları üzerinden elde tutup, onlarca milyon kazananlar. Çiftçinin kuruluşuna hisse çöp fiyatına inmişken hisse aldırmayanlar, Varlık Fonu üzerinden Devlete kazandırmayı düşünmeyenler kimlermiş öğreniriz. Kurum Vakfına 25-30 liradan hisse sattıran ama yüz lirayı geçecek diyerek, kendi hisselerini elde turanlar kimlermiş zaman gösterecek. Arka sağlam diye pervasızlaşanlar adalete hesap verecekler birgün.

Milli görüş bu mu
Milli görüş bu mu - 10 ay Önce

Tazminatına el konulan izmir bölgeye referans olduğu için mi görevden alındı acaba yoksa tam tersi mi

HEY GİDİ GÜNLER
HEY GİDİ GÜNLER - 10 ay Önce

TARIM KREDİ NE HALE GELDİ SAHİPSİZ YÖNETİM EL KALDIR İNDİR VASIF FALAN HİKAYE EYYYY AK PARTİ YAZIK ETME ÇİFTÇİNİN MALINA SAHİP ÇIK BUNLAR ATINI OYNATIYOR REİSİM SİZE YANLIŞ BİLGİLER VERİLİYOR ŞÖYLE BİR EL ATSANIZ BİZ ÇİFTÇİLERE YAZIK OLUYOR


banner251