Fahrettin Poyraz 0 Tarımdan Haber 24!

Görevden alınan ve kayıplara karışan Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz genel müdürü Fahrettin Poyraz, Tarımdan Haber karşısında kaybetmeye devam ediyor. Tokat Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Servet Gümüşay ile Muğla Tarım Kredi Kooperatifi, Tarımdan Haber aleyhine yaptıkları suç duyurularını kaybetti.  

Fahrettin Poyraz 0 Tarımdan Haber 24!
banner282

Hukuksuz genel müdüre yaranmak için kendi alanlarına girmemesine rağmen talimatla Tarımdan Haber aleyhine suç duyurusunda bulunarak suç işleyen bölge ve kooperatif müdürleri ile kooperatiflere nasıl bir işlem yapılacağı merak ediliyor. 

ASLİ GÖREVLERİNİ BIRAKIP TARIMDAN HABER'E KARŞI ORGANİZE OLDULAR! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla görevden alınan ve kayıplara karışan hukuksuz genel müdür Fahrettin Poyraz döneminde Türkiye’nin farklı bölgelerinden Tarımdan Haber’e yönelik kooperatif, kooperatif müdürleri ve bölge müdürleri organize ve maksatlı bir şekilde suç duyurusunda bulunmuşlardı. 

FAHRETTİN POYRAZ'A YARANMAK İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN BÖLGE VE KOOPERATİF MÜDÜRLERİ İLE KOOPERATİFLER

Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice,

İzmir Bölge Müdürü Adnan Yusuf Güney, 

Kütahya Bölge Müdürü Serhat Özübek,

Iğdır Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Bahattin Karakuş,

Erzincan Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Vedat Eskiyurt,

Osmaniye Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Ulvi Çevik,

Osmaniye’ye bağlı Hasanbeyli Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Banu Acar,

Tokat Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Servet Gümüşay,

Tekirdağ, Kütahya, Bartın, Iğdır, Uşak, Çatalca, Artvin, Adıyaman, Edirne, Elazığ, Muğla Arpaçsakarlar, İstanbul Anadolu ve Karaman Tarım Kredi Kooperatifleri bire bir aynı metinlerle ayrı ayrı suç duyurusunda bulunmuştu.  

TARIM KREDİ’Yİ BİLEREK VE KASTEN ZARARA UĞRATTILAR! 

Bugüne kadar Bölge ve Kooperatif müdürleri ile kooperatiflerin Tarımdan Haber aleyhine açtıkları bütün suç duyurularını kaybederken, talimatla maksatlı bir şekilde suç duyurusunda bulunarak Tarım Kredi Kooperatiflerini bilerek ve kasten zarara uğratan yöneticilerle ilgili hiçbir işlemin yapılmaması manidar bulunuyor. 

TOKAT TARIM KREDİ KOOPERATİF MÜDÜRÜ SERVET GÜMÜŞAY

TOKAT TARIM KREDİ MÜDÜRÜ SERVET GÜMÜŞAY İLE MUĞLA TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ DE KAYBETTİ! 
Tokat Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Servet Gümüşay ile Muğla Tarım Kredi Kooperatifi, hakaret ve iftira içerikli haberler yapıldığı gerekçesiyle Tarımdan Haber aleyhine yaptıkları suç duyurularını kaybetti.

Tokat Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Servet Gümüşay, Tokat Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığı suç duyurusunda savcılık suç unsuru bulunmadığını belirterek Tarımdan Haber lehine kamu adına kovuşturma yapılmasına yer olmadığına karar verdi. Yine Muğla Tarım Kredi Kooperatifinin Muğla Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığı suç duyurusunda savcılık somut bir delil bulunmadığı için Tarımdan Haber lehine yapılan suç duyurusunu reddetti.  

ANAYASA MAHKEMESİ’NDEN DE TOKAT GİBİ KARAR GELMİŞTİ

Tarımdan Haber aleyhine Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılan suç duyurularının hepsini kaybeden Poyraz’ın belli hakimlikler üzerinden 136 haberimize yönelik aldırdığı erişim engeli kararlarına da Anayasa Mahkemesi tarafından ihlal kararı verilmişti.

SKORBORD 24’E SIFIR OLDU! 

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı ile Muğla Cumhuriyet Başsavcılığının verdiği takipsizlik kararının ardından, hukuk mücadelesinde daha öncesinde 22'ye sıfır olan skorbordu, Tarımdan Haber lehine 24'e sıfır yaptı.

GÜBRETAŞ HİSSESİ ÜSTÜNDEN YAPILAN MANİPİLASYONUN VE PARAVAN ŞİRKETLER ÜSTÜNDEN YAPILAN BÜYÜK VURGUN VE YOLSUZLUKLARIN HESABI SORULMAYACAK MI? 

Tarım Kredi Kooperatiflerinde gündeme gelen yolsuzluk, vurgun ve paravan şirketlerle olan kirli ve gizemli ilişkilerin ortaya çıkması üzerine hukuksuz genel müdür Fahrettin Poyraz görevden alınırken, yapılan yolsuzluklarla ilgili Fahrettin Poyraz hakkında hiçbir soruşturmanın başlatılmaması ise dikkat çekiyor. Ortaya çıkan bunca somut iddialara karşı Fahrettin Poyraz ile ilgili bir incelemenin başlatılmaması kamuoyunun vicdanını derinden yaralarken, ‘Poyraz’ın yaptıkları yanına kar mı kalacak?’ tepkisine neden oluyor. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2022, 01:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hesap sorulmalı ama nasıl?
Hesap sorulmalı ama nasıl? - 1 ay Önce

Hesap sorulsun istiyoruz ama kim soracak hesabı? Borsa manipülasyonu yaşanan şirketin iki idarecisi tarımı yönetmekle görevlendirildiler! Kalem Müdürü yapılan kişi için Yönetmelik değiştirildi, daire başkanı statüsüne yükseltildi. 3 vakıf ve bir iştirakte y.k üyesi yapıldı. Sorarsanız hepsi hak, din, iman edebiyatında. Kendilerine Kurumu adres gösteren kayınbirader ise daire başkanı oluverdi. Onun mahalle ve iş arkadaşları ise daire başkanı, b.müdürü ve birim müdürü yapılıverdiler, kim bunlar nasıl olduyu sorguladı? Hiç kimse. H. Aydın seneye milletvekili olur ve gider. Bu Kurumda yaşananların hesabı ancak bir iktidar değişimiyle mümkün olabilir, o da ne kadar olabilirse. Vakıf 35 liradan Gübretaş hissesi satarken, kendi hisselerini 90 liralara kadar tutanların bu işlere kimleri aracı kıldıkları da belki anlaşılabilir. Vakfın mülkleri nasıl olur da açılışında sahibi gibi konuşan kişi tarafından, açılışını yaptığı şirkete daire daire satılır? Süt ürünlerinden, yağa kadar birçok konu hesap sorulmayı bekler ama hesabı sorulur mu? Ak Parti bir kişiyi bile yargı önüne çıkartmadı. O yüzden hesap soracak bir siyasi değişiklik, çiftçinin hakkını korumak için şart görünmektedir.

Grup 7
Grup 7 @Hesap sorulmalı ama nasıl? - 1 ay Önce

Grup 7 üyelerinin çoktan ipi çekildi. Başta şehzade görevden alınacak

Rüzgar
Rüzgar @Hesap sorulmalı ama nasıl? - 1 ay Önce

TKK merkez birliği başkanı Köksal bey bu konuyu adliyeye tasımalı. Fqhrettin bey hakkındaki iddialar soruşturulmalı. Ancak Köksal bey bunu yapmaz. Kendisini o makam getiren kişi hakkında dava acmaz. Çok vefalı biridir yani...

Teşkilat
Teşkilat @Hesap sorulmalı ama nasıl? - 1 ay Önce

Grup 7 üyeleri abiniz Davut yok artık Ahmet Bağ. Bey de size yüz vermiyor (vermemesi doğal iki ay önce yüzüne bakmıyodunuz)
Haziran ayında veda edeceksİniz oturduğunuz koltuklara

Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri listesi
Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri listesi - 1 ay Önce

Yeni sıfırdan bölge müdürü listeleri hazır çok yakında sen misin erdogani lekeleyeni koruyan izleyin görün bomba haber sabah uyanınca merkezde mi olurlar aciktami seyredin.

Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri
Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri @Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri listesi - 1 ay Önce

Sakarya Mersin Antepi de unutmuşum

Huzur bitti
Huzur bitti @Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri listesi - 1 ay Önce

Müdürler değişmesi düzeltmiyor TKK da torpille giren, taban da çiftçiyi rahatsızlık veren çalışanın korunmasina göz yuman müdürlere öncelik verilmeli. Personel göbek atıyor sen kurumda müdür olsan ne olmasan ne arkandan küfür üstüne yüzüne güler müdürüm diyince ben gülüyorum sende birgün gülersin kaldığın hale ben bunu hak etmedim deme ettiğini çok iyi sende bende biliyoruz herkes aslında olayı artık biliyor. Adım adım sana geliyor bugün isim siz başlanıp yarin adın anılmaya başlanır suçluyu koruma gerekeni yap bakalım tek kelime burada yorum oluyormu denemesi bedava...... Senin gitmen beni daha çok üzecegi açık için kendi etiketinden olacaksın kendine gel...

Rıza
Rıza @Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri listesi - 1 ay Önce

Sivas Trabzon eklemeyi unuttum

İhanet sembolü
İhanet sembolü @Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri listesi - 1 ay Önce

İhanet içinde çok fazla çalışan var TKK . Adını ne derse densin adalet dediğimiz olay elbette gelecek o koltuklar kimseye kalıcı kalmıyor bakın adam milletvekiligi yaptı ve gitti haberleri bitmiyor mahkemeleri kaybediyor izliyoruz bir çok kurum müdürü açıktan döndü ve ağızlarında Tayyip inceltip bitireceğiz sözleri ile. Bu kara leke bizlere iyiki değmedi şüphelisi bile olmadık genel müdürlük kendine çeki düzen vermeli ak kara ayırmalı. Ciddi disiplinli çalışma başlatılmalı

Rıza
Rıza @Hayırlı olsun yeni bölge müdürleri listesi - 1 ay Önce

Ankara Samsun İzmir

Emekli Ziraatçi
Emekli Ziraatçi - 1 ay Önce

Poyraz Karayel ve Arpa Buğday gitti ama Sinan Parasay yerinde sapasağlam duruyor. İçlikli Ergen gitti ama Sultan Melikşah sapasağlam duruyor. Bir ameliyat yaptınız ama tümör tamamen temizlenmedi. Cv si ile Ayakkabı boyacılığı yapamayacak kişilere yolsuzluk yaptırmaya çalışıyorsun! Onlarda deve kuşu misali kafası toprakta kıçı açıkta, kimseye görünmeden iş yaptığını sanıyor.

Ankara
Ankara @Emekli Ziraatçi - 1 ay Önce

Kontrolörler komple şef yapılmalı yada müdür yardımcısı müfettiş ler sahaya çıkmalı bir çok kurum da denetimler saçma sapan yapan kontrolör ler gördüm. Oylesi var hakkikat işini çok iyi yapan oylesinvar Müslümanım ayağında pavyondan geri gelmeyen vücudu falcata izleri dövmeler olan bunlar mı bu kurumu yüceltecek liyakat yoksunu. İşini hakkı ile yapanlara sözüm yok kesinlikle yapmayan cok

Ankara bölge
Ankara bölge @Emekli Ziraatçi - 1 ay Önce

Kontrorlorlere adaletsiz iş dağılımı

ANKARA BÖL.B.
ANKARA BÖL.B. @Emekli Ziraatçi - 1 ay Önce

Ankara B.B ayak oyunlarıyla neler yapıldı sırayla anlatalım

Varan 1: iş akdi fes edilen avukat vakası
Varan 2: elüs sistemi ile çiftçiden alınmayan ürünler firmalardan alınıp enflasyona katkı sağlandı.
Varan 3: Bölge Birliğinde ve Bölge Bir. Bağlı kooperatiflerde ayak oyunları ile tayin ve terfiler.
Varan 4: Görevde kalabilmek adına dün yüzüne bakmadıklarının şuan kölesi olmaya hazır ve nazır.

Şimdilik bukadarı yeterli sanırım…

Yeni Genel Müdür
Yeni Genel Müdür - 1 ay Önce

Yeni Genel Müdür çok farklı değil 180 bin maaş alan gitti 160 bin maaş alan genel müdür geldi Ziraat Bankasi eski mesai emekli arkadaşlarını Tarım kredi holding gıda yönetimine yerleştirmeye başladı aynı tas aynı hamam bu kuruma çok yazık

Uzman çavuş Tarnette ne iş yapar?
Uzman çavuş Tarnette ne iş yapar? - 1 ay Önce

Tarnet te Fahrettinle birlikte peruklunun yaptığı yolsuzluklar soruşturma yapılmasın ve Hüseyin Aydın Tarnette neşter vurmamasi için cumhurbaşkanlığında denetimden sorumlu birinin akrabası uzman cavusu yüksek maaşla işe başlatmakta nedir?. Bu arkadaş orda ne iş yapmaktadır bir arastirirmisiniz sadattin bey ve kimin akrabası?

Yazık
Yazık @Uzman çavuş Tarnette ne iş yapar? - 1 ay Önce

Tarım Kredi'de öyle bir ekip var ki; kendi yetersizlikleri ve muhtemelen yolsuzluklarının üzerine örtmek için ve beceriksizler ve hırsızlar düzeni kurabilmek için nerede iş yapan, koşturan, milletin hakkını gözeten yönetici varsa altını oyup ortadan kaldırmaya çalışıyor. Bu tarz mesnetsiz yorumlarla Tarım Kredinin son yıllarda memleket çiftçisinin hayrına yaptığı işlerin neredeyse tamamını yapan kişiyi gönderebileceklerini sanıyorlar. Bu yorumları yazan yazdıranların, hakaret ettikleri yöneticilerinin başarılarıyla Tarım Kredinin ekmeğini yiyebildiklerini unutmaları da çok vahim gelecekleri açısından.

Nazlı Topatan
Nazlı Topatan @Uzman çavuş Tarnette ne iş yapar? - 1 ay Önce

Sen biliyorsan kimin akrabası oldugunu soylesene yiyosa. Saadetin bey senin babanin usagi mi ki herseyi arastirsinn? Sayin Heuzeyfe Beye ve Huseyin Bey'e sesleniyorum. Kurumlarinizdaki hainleri ve onlarin avanelerini lutfn bi an once gonderin!!!!!

Bertan Vatansever
Bertan Vatansever @Uzman çavuş Tarnette ne iş yapar? - 1 ay Önce

İştirakler arasında 3 yılda bu kadar büyük bir ivme kazanmış kaç tane sayabilirsin eyy hadsiz iftiracı. Bu kadar bilinirlik ve büyüme, bunca hizmet ve gelişim de yolsuzlukla mı başarıldı? Mübarek ramazan günü, sen şimdi oruç da tutuyorsundur. Ama bil ki iftira atınca o orucun da anlamı kalmıyor. Kul hakkının da affı yok Allah katında, sen kul hakkına giriyorsun!

Orhan Ansar
Orhan Ansar @Uzman çavuş Tarnette ne iş yapar? - 1 ay Önce

Uzman çavuş Tarnet'te senin gibi hainleri tokatlamak için var. Yapılması mümkün olan bir gereksizler temizliğinde senin gibi hainlerin ve sana bu lafları buraya yazdıran alçakların arkasına tekmeyi basmak için var. Huzeyfe Bey sizin gibi vasıfsızlara çok vicdanlı bile davrandı. İftiralarınızın sonuçları kaçınılmaz.

Adalet
Adalet - 1 ay Önce

Bunların tarım krediye memur alımlarında yaptıkları o kadar çok insanın hakkını yiyip karşılığında ne alıpta düşük puanlı ları aldılar özelikle kendi adamını mülakatlara gönderip davut arpa denilen şahsı o kadar insanın hakkını yediler yapılan bütün yolsuzluklar her zamanki gibi yapanın yanına kar kalır bütün yapılan yolsuzlukların araştırılması lazım görevden almak yetmez eğer adalet varsa tabi

MÜTEKAİT
MÜTEKAİT - 1 ay Önce

Cumhuriyet tarihinde devlet hiç bu kadar talan edilmemişti. Yazıklar olsun...

Ali
Ali - 1 ay Önce

Çiftçinin hakkını yiyen ta .....yesin inşAllah boğazlarına kalsın çoluk çocuğundan çıksın tarım kredi marketlerde bakın iflas edecek zararı çiftçi çekecek birilerine yaranmak için açılan marketler zinciri


banner151