Cumhurbaşkanı şeker pancarı alım fiyatını açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2021 yılı şeker pancarı alım fiyatını açıkladı. Erdoğan, şeker pancarı alım fiyatını geçen yıla göre yüzde 25 artışla 420 lira olarak belirlediklerini kaydetti.

Cumhurbaşkanı şeker pancarı alım fiyatını açıkladı!
banner282

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cacabey Meydanı'nda "2021 UNESCO Ahi Evran Anma Yılı-Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması" programında vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fırsatçılarla mücadele etmek suretiyle enflasyonu kontrol altına alarak fahiş fiyat artışlarını önüne geçeceğiz" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan şeker pancarı alım fiyatının bu yıl ton başına 420 TL olduğunu duyurdu.

TON BAŞINA 420 LİRA 

Erdoğan, konuşmasında şeker pancarı alım fiyatını açıklayarak şunları kaydetti: 2021 alım fiyatlarını da açıklamak istiyorum. Geçtiğimiz yıl 23 milyon tonla cumhuriyet tarihinin rekorunu kırmıştık. Bu yıl da bereketli bir yıl geçireceğimize inanıyorum. Bu yılki şeker pancarı alım fiyatımız ton başına 420 liradır. Yüzde 25'lik bir artışı ifade eden şeker pancarı alım fiyatının ülkemize ve çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 16:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan GÜNAY
Gökhan GÜNAY - 9 ay Önce

Sn. Cumhurbaşkanım şunu iyi bilinki böyle sorunların dağ gibi olduğu, yolsuzluğun tavan yaptığı, fetö nün cirit attığı bakanlıktan nasıl bir başarı yakalayacaksınız.
Zatıalinize yakın vatan ve millet uğruna çalışan yolsuzluklara müsaade etmeyen bürokratları sizlere farklı göstererek bakan ve ekibi tarafından önceki personel genel müdürü irfan içöz tarafından görevden aldırıldı.
Bakanlık teftiş kurulu başkan ve müfettislerin kolkola diğer bürokratları harcadı, iller aynı batık nasıl bir başarı olacak.
Orman yangınlarında görtük. Hayvancılık ve tarımsal üretim bitti bu bakanın izlediği politika bu boşuna uğraş veriyorsunuz.
Sayıştay raporlarında bakanlıkta hangi işin dogru yapıldığına dair bir tane yatırım ve işlem yok.
Bakanın danısmanlarının 130 suç kaydı var...
Sn. Cumhurbaşkanım yazmak istemiyorum zatıaliniz bu bakanı görevden alın inanınki tarım ve hayvancılık sektörü otomatik olarak duzelecektir. Adam gözünün önünde hırsızlık yapıyor belgeleri kendisine arz ediliyor bakan arz edeni görevden alıyor. Bu ülkede neyin kafasını yaşiyor bakan bey. Adam fetö den hükümlü bakan yönetici olarak atıyor.
Boşuna kürek çekmeyin sn. Cumhurbaşkanım

Olay bu abi
Olay bu abi @Gökhan GÜNAY - 9 ay Önce

Seçtiğin kişinin karşısında el pençe durdukça bu ülke bı yere gitmez sectiklerin uçar zengin olur

gökan
gökan @Gökhan GÜNAY - 9 ay Önce

Sen verdiği fiyata baksanda yorum yapsana yalaka fiyata bak fiyata gübre zamlarına sulama ilaç elektrik zamlarına bak utanmaz lar

ciftci
ciftci - 9 ay Önce

Bize ayar verdiginiz kadar girdilerede verseniz farkda istemiyoruz

Ali dag
Ali dag - 9 ay Önce

Yüzde yirmi beş zam yaptık dedi de sadece üre gübresi yüzde ikiyuzelli arttı gecenseneye göre ben utanırım milletin önüne çıkıp bu fiyatı söylemeye güzel kafa buluyirlar

Köylü
Köylü @Ali dag - 9 ay Önce

Gübreye yüzde yüzelli pancara yüzde yimibeş nasıl pancar ekeceksin elektrik parası iki katladı bu çiftçi pancardan kaçacak

Ciftci
Ciftci - 9 ay Önce

Her şeye yüzde elli çiftçiye gelince yüzde yirmi beş

sadi kara
sadi kara - 9 ay Önce

teşekkürler reis bir istegimiz daha var recep konuk yerinde kalsın gübre fiyatları aşagı çekilsin

İbrahim taşdelen
İbrahim taşdelen - 9 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanı bu tarım bakanı bu görevde durduğu sürece ülkenin milli üreticilerinin büyük çoğunluğu mensubu bile olsa bu partiye ilk seçimlerde gerekeni yapacaktır, umarım kısa bir zaman varken bu adamı görevden alırsınız en azından Kalan Zaman zarfında bu ülkenin üreticisi nefes alır ve hiç olmazsa mensubu olduğu partiye geri döner inşAllah dikkate alırsınız

SedaT
SedaT - 9 ay Önce

iyi fiyat
umarım gübre fiyatları da yüzde 25 ucuz lar

emsikstr
emsikstr @SedaT - 9 ay Önce

tam bir yalakasın

Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz.
Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz. - 9 ay Önce

Cumhurbaşkanım
15 Temmuz dan sonra ha bugün ha yarın KHK ile görevden uzaklaştırılırım diye bekleyen kaçacak delik bulamayanlar şu anda Genel Müdür, Genel Müdür seviyesinde bir görevde, Daire Başkanı, önemli bir Grup Sorumlusu her an Daire Başkanı olmaya hazır, Genel Müdürlerin danışmanı, bizler kendi adıma usandım artık. Benim reyimin önemi yok, partili değilim ama AKP ye rey veriyorum. onların Fetö gömleğini çıkarıp reis kürkünü giymesinin önemi büyük.
15 Temmuz dan sonra soruyorum bu kişi bariz fetöcü niye görevde okuyucu imiş. Bu kişi niye görevde bugün yarın atılır.(atılmasın çoluğu çocuğu var.) Bu niye atılmadı. O fetöcü değildi toplantılarına sohbetlerine gidiyordu sadece diyorlardı. Bu saydıklarım şu an yukarıda saydığım aktif görevdeler . Oğlu hanımı kocası KHK ile görevden alınanlar ne hikmetse aktif görevdeler. Adamların kuyruk acısı var. Anlamıyorum. Yorulduğumuzu belirtmek isterim.
İp numaramız bellidir. Bildiklerimizi bakanlık yetkilileri haricindeki devletin ilgili birimlere anlatmaya hazırız.


banner151