Birlik Başkanının başarılı çalışmaları üniversitede ödev konusu oldu

Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman'ın Gaziantep'te yapmış olduğu başarılı çalışmalar Üniversite'de ödev konusu oldu.

Birlik Başkanının başarılı çalışmaları üniversitede ödev konusu oldu
banner282

Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman'ın Gaziantep'te yapmış olduğu başarılı çalışmalar Üniversite'de ödev konusu oldu. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi 3. Sınıf öğrencisi Ahmet Yıldız Tarımsal Girişimcilik Dersinde Ödev olarak "Bir Girişimcilik Hikayesi" adı altında Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman'ın yaptığı çalışmaları Türkiye’de örnek alınması için ele aldı. Türkman, "Türkiye’nin farklı bölgelerinden takip edilmek ve çalışmalarımızın üniversiteside ödev konusu yapılması bizlere gurur verdi" dedi.

TARIMSAL ÖRGÜTLENME NASIL OLMALI?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi 3. Sınıf öğrencisi Ahmet Yıldız, Tarımsal Girişimcilik Dersinde ödev olarak "Bir Girişimcilik Hikayesi" adlı çalışmasında, "Osman Türkman, Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı, Tarımsal Örgütlenme nasıl olmalıdır, bu örgütler nasıl çalışmalıdır, neler yapmalıdır, neler yaparsa Türk Tarımına ve Yetiştiricisine faydalı olunur gibi soruların cevaplarını yapmış olduğu icraatlarla herkese göstermekte ve diğer birliklere örnek olmaktadır" dedi. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151