Bakan Yardımcısı Hadi Tunç'un talimatıyla tarıma dayalı besi OSB'si kurulacak

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hadi Tunç'un talimat ve destekleri ile Elazığ'da kurulması planlanan tarıma dayalı besi OSB için görüş alışverişinde bulunuldu.

Bakan Yardımcısı Hadi Tunç'un talimatıyla tarıma dayalı besi OSB'si kurulacak
banner200

Elazığ'da planlama süreci devam eden ve tüzel kişilik kazanma aşamasına gelmiş olan Tarıma Dayalı (Besi) Organize Sanayi Bölgesi' nin yerleşim ve imar planlarının hazırlık aşamasını değerlendirmek üzere toplantı yapıldı.

Toplantıya; Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Sayın Deniz ORUÇ,  İl Müdürü Dr. Turan KARAHAN, Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet YAŞAR, Elazığ Ticaret Borsası Genel Sekreteri Murat ÇİÇEK, Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürü Nizamettin ÇETİNER ve TSO Proje Koordinatörü Osman SEÇKİN katıldı. 

Toplantıda ayrıca Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan AKBABA, Karakoçan İlçe Tarım Orman Müdürü Mehmet YILDIZ ve Bulgurcuk Köyü Muhtarı ve azalarının katılımı ile Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi TUNÇ’un talimat ve destekleri doğrultusunda Karakoçan'da yapılması düşünülen Tarıma Dayalı Besi OSB için görüş alışverişinde bulunuldu.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlçe Müdürü
İlçe Müdürü - 8 ay Önce

Hadinin en büyük marifeti memleketi Elazığ’a boş seyahatler yapıp geçmek.

zafer çelik
zafer çelik - 8 ay Önce

elazığ'lı çiftçi olarak hadi bey'den çok memnunuz.bütün problemlerimizle anında ilgileniyor.hayet mütevazi ve beyefendi bir insan.

banner151

banner251