11 bin Suriyeli sığınmacıya tarım alanında kadro iddiası Meclis'i karıştırdı! 11 bin Suriyeli sığınmacıya tarım alanında kadro iddiası Meclis'i karıştırdı!

TAKİPÇİLERİMİZE ÖNEMLİ NOT: Bu haberimiz Tarım Kredi Kooperatiflerinin başvurusu üzerine Ankara 8. Sulh Ceza Hakimliğinin 14 Ağustos 2020’de verdiği hukuksuz erişim engeli kararı ile yayından kaldırılmıştı. Ancak Anayasa Mahkemesi’ne yaptığımız başvuru haklı görülerek, erişim engeli kararı ile ilgili ihlal kararı verilmiştir. AYM’nin ihlal kararı üzerine haberimiz yeniden özgürlüğüne kavuşmuştur. AYM’nin haberimizle ilgili verdiği ihlal kararı Resmi Gazete’de 7 Ocak 2022’de yayımlanmıştır. AYM’nin kararına ulaşmak için tıklayın… Ankara 8. Sulh Ceza Hakimliğinin Değişik İş Ek Kararı için tıklayın... 

Tarım Kredi Kooperatifleri 11'nci olağan genel kurulu Çarşamba günü Ankara'da yapılacak. Genel Kurul öncesi genel kurula gelen delegeler Külliye'de yapılacak çiftçi buluşmasına katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, programda çiftçilerle bir araya gelecek. Öğleden sonra ise Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yönetim kurulu seçimleri TOBB Konferans salonunda yapılacak. Yapılacak seçimler sonucunda Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yeni yönetim kurulu belli olacak.