Tarım Kredi mağduru çiftçi gelen icra memurlarına böyle feryat etti!

Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarını ödemeyen çiftçilere haciz işlemleri devam ediyor. Amasya'nın Büyükkızılca köyünde yaşlı kadının feryadı mağdur çiftçilerin yaşadıkları sorunu gözler önüne serdi. Tarım Kredi Kooperatiflerinde ortaya çıkan hukuksuz ve şaibeli işlere karşı hiç bir işlem yapılmazken, çiftçi ortakların borçlarını ödemedikleri için icra işlemlerinin vakit geçirilmeden uygulanması dikkat çekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yemeye doymadınız
Yemeye doymadınız - 8 ay Önce

Ulan tarım kredinin hangi alanda ihtiyacı varsa firma kurup/satın alıp kuruma sattınız/hizmet sattınız bunu kurumun iştirakleri ile yapamazmıydınız aldığınız üst seviye maaşlar huzur ücretleri yetmedi kurumu yemeye doymadınız çoluğunuza çocuğunuza nasıl yediriyorsunuz

Saplamaya devam
Saplamaya devam - 8 ay Önce

Gariban çiftçiyi vereceklerki icraya tahsilat oranları artsın. Yatacak yeriniz yok bölge ve merkezdeki idareciler.

Hakkı
Hakkı @Saplamaya devam - 8 ay Önce

Makam için yapmayacakları yokkkkkk..

Sadet
Sadet - 8 ay Önce

bayramali zarar eden bakkal sayisini 1000,e cikaracak.bizim toptandan şoktan batik makrodan is bekleyenlerin agzinin suyu akiyor.para lazim.guc lazim. uzerinde saltanat surecej.para lazim.cifci kimin umurunda yandas firmalara fason yaptir mallari koy rafa.bas uzerine tarim kredi.poyraz ve avanesini zenginlestir.

Tiridine tiridine bandim
Tiridine tiridine bandim - 8 ay Önce

Yiyin hırsızlar yiyin hesap vakti çok yakin

Gladyatörler ve imparatorlar
Gladyatörler ve imparatorlar - 8 ay Önce

Sorun ettiğimiz şey de bu. Çiftçinin durumunda bir iyileşme sağlanamıyorken idarecilerin banka ve telekominikasyon gibi sektör idarecilerinin gelirleriyle yarışıyor görüntü vermeleri. 62'yi kabul ederken bile 90 bin liralık ilave geliri saklamaya çalışan bir idareci var karşımızda ve hakikat bundan da kötü. Sırf bu sebeple bile bu idare görevden alınmalıydı.

Şair
Şair @Gladyatörler ve imparatorlar - 8 ay Önce

Şair kimimiz öldük, kimimiz nutuklar söyledik demiş ya. Genel Müdür ben konuşmayı çok iyi bilirim, mikrofonu aldımmı elime bırakmayı bilmem deyip duruyordu.

Kurt ve kuzu
Kurt ve kuzu - 8 ay Önce

İdarecinin bir günde kazandığını bir yılda kazanamayanlara icra. Kurt yapmaz bu taksimi.

HUKUKSUZ GENEL MÜDÜR
HUKUKSUZ GENEL MÜDÜR - 8 ay Önce

Tarım kredi var olalı böyle bir genel müdür ismi olmadı şuan tüm Türkiye’de çalışan personel dahil genel müdür Fahrettin poyraz isminin yerine HUKUKSUZ GENEL MÜDÜR ismini kullanıyor Ne kadar paran olsada itibarın olmadıktan sonra ne kıymeti var BABA GENEL MÜDÜR yerine HUKUKSUZ GENEL MÜDÜR

Ahmet yanılmaz
Ahmet yanılmaz - 8 ay Önce

Bu nasıl çiftçi bu haberde yanlışlık var. Lüks miarabanın icrayla alınmasının çiftçilikle alakası yok.


banner34