Tarım İl Müdürü görevine başladı

Tarımsal kuruluşlara yapılan atamalarla boşluk oluşan Tarım ve Orman İl Müdürlükleri'ne atamalar devam ediyor. Aydın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Ökdem yeni görevine başladı.

Tarım İl Müdürü görevine başladı
banner200

Aydın Tarım ve Orman İl Müdürü Fuat Fikret Aktaş'ın Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü görevine atanmasıyla boşalan İl Müdürlüğü görevine Ahmet Ökdem atandı. Ökdem, Aydın'da uzun yıllar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile şube müdürlüğü görevlerinde bulunmuştu.

AHMET ÖKDEM KİMDİR?

1988 – 1993 yıları arası Sivas Tarım İl Müdürlüğü Proje ve İstatistik Şube Müdürlüğünde ziraat teknisyeni olarak,

.1993-1997 yılları arasında Tokat-Turhal İlçe Tarım Müdürlüğünde Ziraat Teknikeri olarak,

1998- 2004 yılları arasında Trabzon-Vakfıkebir İlçe Tarım Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak,

2004-2011 yılları arasında ise Aydın-Çine İlçe Tarım Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak görev yaptı.

2011 yılında Aydın İl Tarım Müdürlüğü, Proje ve İstatistik Şube Müdürü, daha sonra da Bakanlığımızın yeniden yapılanması nedeniyle yeni kurulan denk şube konumunda olan Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü olarak görev aldı.

2013 yılında, İlimizin Büyükşehir olması nedeniyle yeni kurulan Aydın-Efeler İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Kurucu Müdür olarak atandı.

2015 yılında İlçe Müdürlüğü görevinden ayrılarak Aydın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan Arazi Edindirme Şube Müdürlüğüne Kurucu Müdür olarak atandı
2016 - 2018 yılları arasında Gıda ve Yem Şube Müdürü olarak görev yapan Ahmet Ökdem, 27.08.2018 tarihi itibariyle vekaleten Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atandı.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
İl Müdür Yrd duruken
İl Müdür Yrd duruken - 3 yıl Önce

Neden Şube müdürü il müdürlüğüne vekalet eder yok eğer il müdür yardımcıları yeterli değilse neden hala görevdeler başka kiriterlere göre atama yapılıyorsa oda ayrı bir muamma ne zaman gelecek bu liyakat ne zaman gelecek bu ehliyet arkadaş ölçü ne birbilebilsek veterinerden bitkisel genel müdürü il müdür yardımcıları duruken şübe müdüründen il müdürüne vekalet Allah aşkına bu iki arkadaşın da sadece 1 tek iyi meziyetini yazın da bilelim heeeee diyelim oldi diyelim de haydi ...

banner151

banner251