Tarım Kredi’de genel kurul heyecanı!

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin 11'inci olağan Genel Kurulu Çarşamba günü Ankara'da yapılacak. Genel Kurul öncesinde Türkiye'nin dört bir tarafından 17 bölgeyi temsilen gelen yönetim kurulu üyeleri ve delegeler, Külliye'de yapılacak çiftçi buluşmasına katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çiftçi buluşmasında önemli mesajlar vermesi bekleniyor.

Tarım Kredi’de genel kurul heyecanı!
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri 11'nci olağan genel kurulu Çarşamba günü Ankara'da yapılacak. Genel Kurul öncesi genel kurula gelen delegeler Külliye'de yapılacak çiftçi buluşmasına katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, programda çiftçilerle bir araya gelecek. Öğleden sonra ise Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yönetim kurulu seçimleri TOBB Konferans salonunda yapılacak. Yapılacak seçimler sonucunda Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yeni yönetim kurulu belli olacak.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Liste belli
Liste belli - 13 ay Önce

Heyecam derken! Genel Müdür liste yapacak, delegede paşa paşa onaylayacak. Sonra da gübre pahalı mazot pahalı diye şikayet edecekler. Yediğiniz kumanya hediye edilen çanta haram olur be. Oy verinki 30-100 bin lira kazançlı idareciler yerlerinde kalsınlar. Yarım günden az zamanda trilyonlarca liralık işleri onaylayın, sonrada halinizden şikayet edin.

Inşallah yeni yönetim gelir
Inşallah yeni yönetim gelir - 13 ay Önce

Eski yönetim başarısız. Yeni yönetim gelsinde şu emekliilkleri gelmisler unvan filan bakmadan temizlesin

Kazanan belli neyin secimi
Kazanan belli neyin secimi - 13 ay Önce

Kazanan belli neyin seçimini yapıyorsunuz? zarflarda isimler hazır bölge ve bölge müdür yardımcılarının elinde secim günü delegelerin eline kime oy atacakları tutusturulacak. Hiç zahmet edip o kadar yolu çile çekerek gelmesinler.

Kafalarını kuma gomen
Kafalarını kuma gomen - 13 ay Önce

110.000.000 tl ihaleyi kendinden habersiz yapıldığını Idda eden yönetim kurulu başkanını kim seçmişti?

Geçim kapısı
Geçim kapısı - 13 ay Önce

Çiftçinin derdinden ziyade kendi geçim derdine düşmüş, kurumun kadrolu memuru gibi gelene ağam, gidene paşam diiyerek buralarda yıllarca tutunabilme kabiliyetini gösterebilmiş cevhal yönetim ve denetim kurulu üyelerine başarılar dileriz.

- 13 ay Önce

Tarım kredi kooperatifleri çiftçiye destek olmuyor yem gübre mazot u piyasa fiyatları altında satması gerekirken piyasa dan pahalı satıyor

Kukla yönetim
Kukla yönetim - 13 ay Önce

KARAYAMALIK usulsuzce işler yaparken yönetim neredeydi? Istirakler binasını kime yaranmak için aldırdı? 110.000.000 tl işi ihalesiz kime verdirdi? Kooperatiflere fahiş fiyattan ilaç alması ıcin baskı yapan karayamalığa yönetim neden engel olmadı? Kukla yönetim değil, ttk çıkarlarını koruyan yönetim lazım oda bizde yok. Seçim hikâye geçin bunları....

Daha iyi yönetim
Daha iyi yönetim - 13 ay Önce

Artik tarim krediler. Ziraat odalari ve hatta tariş in yönetimleri ve işlevleri degişmeli daha verimli daha faydali üretime ülkesel tarım için etkili yöneticileri olan çok faydalı üretim koop haline gelmelidir bu da tarim bakanligi denetiminde olmalidir o zaman kalkinma olur bence kontrolsüz koop ler zararli olur denetimi devlet elinde olursa çok daha uretici olur diye duşunuyorum....


banner151