" />

TZOB Başkanı Bayraktar: Çiftçi eğitimlerine hız vereceğiz!

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, çiftçi örgütü olarak çiftçinin her sorununu gündeme taşıyarak, çözümü için mücadele ettiklerini belirtti. TZOB'un her geçen yıl hizmet birimlerini artırarak çiftçiye hizmet ettiklerini ifade eden Bayraktar, “2017 yılında daha büyük atılımlar yapacağız, hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz, alanda eğitim çalışmalarına hız vereceğiz" dedi.

TZOB Başkanı Bayraktar: Çiftçi eğitimlerine hız vereceğiz!
banner200
banner217

Ziraat Odaları Başkanları Ankara'da eğitimden geçiriliyor. Bölgeler halinde yapılan 'TZOB Eğitim Seminerleri' 28 Mart'a kadar devam edecek. TZOB Otel'de yapılan eğitim seminerlerine bugüne kadar; Karadeniz, Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu ve Ortadoğu Anadolu Bölgesi ziraat odaları başkanları katıldı.

TZOB Eğitim Semineri'nde Oda Başkanlarına hukuk, odalar organizasyon, muhasebe, personel, tescil, SGK, aidat uygulamaları, ZOBİS ve bilgi işlem uygulamaları, medya ve medya ile ilişkilerin yönetimi, teftiş ve yönetimde protokol konularında ayrıntılı bilgi verildi.

Seminerde Oda Başkanlarının görüş ve önerileri alındı, bölge sorunları masaya yatırıldı.

BÜYÜK MESAFELER KAT ETTİK!

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, eğitim seminerlerinde yaptığı konuşmada, ziraat odaları olarak her alanda çok büyük mesafeler kat ettiklerini belirterek, odaların yüzde 60'dan fazlasının kendi hizmet binasına kavuştuğunu hatırlattı.

Bayraktar, ziraat odalarına ait 75'in üzerinde toprak analiz laboratuvarı olduğunu, ürün, girdi satış mağazaları, ürün işleme fabrikaları açan çok sayıda ziraat odası bulunduğunu, makine parkına sahip Oda sayısının 250'ye yaklaştığını, yüzlerce ziraat odasının tarımsal yayım ve danışmanlık hizmeti verdiğini bildirdi.

ÇİFTÇİNİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA MÜCADELE EDİYORUZ!

Şemsi Bayraktar, çiftçi örgütü olarak, çiftçinin her sorununu gündeme taşıyan, çözümü için mücadele eden Ziraat Odaları'nın her geçen yıl hizmet birimlerini artırarak çiftçiye daha fazla ulaştığını ve hizmet ettiğini belirtti. Bayraktar, “2017 yılında daha büyük atılımlar yapacağız, hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz, alanda eğitim çalışmalarına hız vereceğiz" dedi.

ÇİFTÇİYE GARİP MÜJDE DE BU EĞİTİM SEMİNERLERİNDE GÜNDEME GELMİŞTİ!

Ziraat odasından çiftçiye garip müjde de bu eğitim seminerlerinde gündeme gelmişti. İlgili haberi okumak için TIKLAYIN.


YORUM EKLE
banner151

banner251