Destek ziyareti

Ankara Ziraat Odaları, adaylığını yeniden açıklayan TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar'a teşekkür ve destek ziyaretinde bulundu.

Destek ziyareti
banner200
banner217

Ankara ilindeki 16 Ziraat Odası'nın oda başkanları, TZOB Genel Merkezi'nde, Genel Başkan Bayraktar tarafından kabul edildi.

Oda başkanları, Bayraktar'ın Genel Başkanlığa devamını istediklerini, Genel Başkan Bayraktar'ın geçen hafta yaptığı açıklamayla kendilerini sevindirdiğini ifade ederek, şunları kaydettiler:

Şemsi Bayraktar döneminde, Ziraat Odaları Birliği'nin tarihindeki en büyük atılımları, gelişmeleri gerçekleştirdiğini görüyoruz. Sayın Bayraktar'ın, adeta kuruma damgasını vurduğunun yakından şahidiyiz. Türk çiftçisine ve Ziraat Odaları olarak bizlere yaptıkları büyük hizmetleri takdirle karşılıyoruz. Kendisine minnettarız. Yeni döneminde daha büyük atılımlar yapacağına inanıyoruz. Ankara Ziraat Odaları olarak Genel Başkanımıza olan güven ve desteğimizi hem sözlü hem de yazılı olarak kendilerine arz ediyoruz. Kendisine seçimlerde başarılar temenni ediyor, seçimin Türk çiftçisine ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz."

Kabulde, TZOB Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Gamzeli de bulundu.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
banner151

banner251