TKDK’ye 200 personel alınacak

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), merkez ve taşra birimlerinde olmak üzere 200 personel alımı yapacağını duyurdu.

TKDK’ye 200 personel alınacak
banner200
banner217

Personel alımı ile ilgili Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'ndan yapılan açıklamada, merkez ve taşra birimlerine 184 uzman, 8 denetçi, 1 mütercim ve destek personeli olmak üzere toplam 200 personel alımı yapacağını bildirdi.

Açıklamanın devamında, şunlar kaydedildi:

“Denetçi, Uzman, Mütercim ve Destek Personeli Seçme Sınavı 10 Eylül 2017 Pazar günü yapılacaktır. Söz konusu sınava başta Kurum merkezi olmak üzere Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ardahan, Çankırı, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Karaman, Kars, Kastamonu, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yozgat İl Koordinatörlüklerine ziraat, gıda, su ürünleri, inşaat, elektrik-elektronik, makine, endüstri mühendislikleri, iktisadi ve idari bilimler, veteriner, hukuk fakülteleri ve mütercim tercümanlık bölümleri mezunları başvurabileceklerdir. Sınav ilanı ve ayrıntılı bilgiler önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır."

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yapacak da surekli yds istyor
Yapacak da surekli yds istyor - 3 yıl Önce

Kardesim bu yds ile ziraat muhendisliginin ne alakasi var .Ben isimi dort dortluk yapiyor muyum yapmiyor muyum ona bak dili napicaz.Tecrube sahibi insanlarin onunu dil sinavi ile 30 yas sınıri ile kimsenin kapatmasi gerekmiyor.Yaziklar olsun

banner151

banner251