Şeker-İş’ten iki bakana teşekkür mektubu

Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile Maliye Bakanı Naci Ağbal'a birer mektup gönderdi. Gök, mektubunda şeker pancarına sahip çıkan açıklamalarından dolayı Bozdağ ve Ağbal'a teşekkür etti.

Şeker-İş’ten iki bakana teşekkür mektubu
banner200

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Boğazlıyan Şeker Fabrikası'nın 11'nci kampanya açılışında yaptığı konuşmada Şeker Kurulu üyelerinin yakında atanacağını ve şeker pancarı kotalarında sorun bulunmadığı yönünde açıklamalarda bulunmuştu.

Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, şeker sektörüne verdikleri destekten dolayı Bozdağ ve Ağbal'a teşekkür mektubu gönderdi.

HİSLERİMİZE TERCÜMAN OLDUNUZ

Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a gönderdiği mektubunda “Sayın Başbakan Yardımcım; Öncelikle, öteden beri bir takım çevrelerce kasıtlı ve keyfi olarak hedef tahtasına oturtularak tahrip edilmeye çalışılan milli şeker sektörümüze yönelik Boğazlıyan Şeker Fabrikası'nın 11. Kampanya açılışını onurlandırarak yapmış olduğunuz konuşmanızda koruyucu ve kollayıcı söylemleriniz, sektörden ekmek yiyen milyonlarca insanın hislerine tercüman olurken, yüreklerine su serpmiştir" dedi.

GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ DUYARLILIK ÖVGÜYE DEĞER

İsa Gök Maliye Bakanı Naci Ağbal'a gönderdiği mektubunda ise, “Sayın Maliye Bakanım; Türk tarımının, şeker sanayinin ve pancar üreticisinin geleceği için bir çıkış yolu arayan, mukaddes davamız olan şeker sektörünün ayakta kalması için tüm imkanlarınızı zorlayarak göstermiş olduğunuz duyarlılığınız pancar üreticisinden işçisine şeker sektörü çalışanları tarafından övgüye değer" dedi.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
banner151

banner251