ESK Genel Müdürü Erzincan ve Sivas kombinalarını inceledi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Mehmet Ünal Yılmaz, beraberindeki ESK Genel Müdür Yardımcıları Osman Uzun, Ethem Kalın ve kurum daire başkanlarından oluşan heyetle birlikte, önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek olan Erzincan Tavuk Kombinası ve Sivas Et Kombinasında incelemelerde bulundu.

ESK Genel Müdürü Erzincan ve Sivas kombinalarını inceledi
banner200
banner217

İlk olarak Erzincan Tavuk Kombinasını ziyaret eden Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Mehmet Ünal Yılmaz, Kombina Müdür Yardımcısı Yunus Bostancı'dan tesisler hakkında bilgi aldı.

2013 yılında temeli atılan ve yapımı tamamlanan Erzincan Tavuk Kombinasının yakın zamanda hizmete açılacağını belirten ESK Genel Müdürü Yılmaz, Erzincan ve bölgesi için önemli bir yatırım gerçekleştirdiklerini, başta tavukçuluk sektörü olmak üzere, bölge ekonomisine katkı sağlayacak olan tesisin bölge için yeni bir istihdam kaynağı olacağını kaydetti ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Erzincan ziyaretinin ardından Sivas Et Kombinasını da ziyaret eden ESK Genel Müdürü Yılmaz, Sivas Kombina Müdürü Zekeriya Güler'den tesisler hakkında bilgi aldı.

Beraberinde, Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Seyit Yıldız, Sivas İl Özel İdaresi Plan Proje ve Yatırım İnşaat Müdürü Göksel Yerlikaya ve ESK heyeti ile birlikte tesisleri inceleyen Genel Müdür Yılmaz, Sivas Kombinasında gelinen son durumu değerlendirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isin ehli
Isin ehli - 4 yıl Önce

Kardeşim yeni atanan genel müdür et ve sütten ne anlıyor. Bu atamaya işin ehli bir veteriner lazım personelci mudurlukten olmaz ben süt ureticisiyim süt bulamıyorum aman bir çare fiyat aldı başı gidiyor.

Ah esk ah
Ah esk ah - 4 yıl Önce

Et fiyatları Aldı başını gidiyor vay halimize tabii işi bilen olmassa böyle olur sen personelciyi böyle müdürlük başına getirilurse böyle olur.

ne personelciydi
ne personelciydi - 4 yıl Önce

özel şirket gibi ,babadan kalma miras gibi keyfi uygulamalarla bu milletin temiz evlatlarına memuriyetten tiksindirdiler.6 ay çalışanı tayin yapıyorsunuzda neden 6 yıl çalışanı tayin yapmıyorsunuz? adaletsizsiniz ?= diye sorduğumuzda CEVAP:Ben yapmadım hepsini nizamettin yaptı.O benden daha köyü.Kötülükte yarış olurm?Nereye kadar bakalım

banner151

banner251