Bekir Pakdemirli'ye şok! Kepek ekin önerisinden dolayı yılın en cahil Bakanı diploması verildi!

Polatlılı çiftçi bir video çekerek, tarımda yılın ödüllerini dağıttı. 2021 yılının çiftçi için çok kötü geçtiğini dile getiren çiftçi Nihat Babaözü, 'kepek ekin' önerisinden dolayı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye yılın en cahil Bakanı diplomasını vereceğini belirtti.

Bekir Pakdemirli'ye şok! Kepek ekin önerisinden dolayı yılın en cahil Bakanı diploması verildi!
banner282

Polatlılı çiftçi Nihat Babaözü, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli başta olmak üzere Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, Türkşeker Genel Müdürü Mücahit Alkan ve TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’ı istifaya davet ederek, tarımda 2021 yılının ödüllerini dağıttı.

Polatlılı çiftçi Nihat Babaözü, çektiği video ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, Türkşeker Genel Müdürü Mücahit Alkan ve TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’ın 2021 yılı performanslarını değerlendirdi.

KEPEK EKİN ÖNERİSİNDEN DOLAYI YILIN EN CAHİL BAKANI DİPLOMASI!

Bakan Pakdemirli’ye kepek ekin önerisinden dolayı yılın en cahil Bakanı diploması vereceğini belirten Babaözü, Fahrettin Poyraz’a ise 'sahte genel müdür' diploması hazırladığını söyledi. TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal’a, 'çiftçi düşmanı' diplomasını layık gördüğünü dile getiren Babaözü, Türkşeker Genel Müdürü Mücahit Alkan’a ise 'yılın müflisi' diploması vereceğini kaydetti. Babaözü, TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’a ise 'çiftçinin sırtından beslenen' kişi diplomasını uygun gördüğünü söyledi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 20:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Devlet Baba
Devlet Baba - 5 ay Önce

Bir haberde malum Hüseyin icin yapında görelim. Malum hüseyini iyi bilirsiniz!

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Nede olsa diploma diplomadır helal olsun bak ana.

Agah var
Agah var - 5 ay Önce

Bu yıl kepek ekeceğiz sayın tarım bakanımızı dinleyip

Alidag
Alidag - 5 ay Önce

ülkemizin tarım hayvancılığının neden para kazanamadığı bu basiretsiz insanların bir araya gelip yönetici olmaları yada yönetici yapılmaları bizler bunlara asla oy vermedik bizi yönetim diye tanımayız bunları ama oy verdiğimiz kişiler bunları tanıyor onlarada hakkımız iki cihanda hesaplamadan helal olmaz.

Hop
Hop - 5 ay Önce

Yakışır.

Seçkin
Seçkin - 5 ay Önce

Her ilimiz her ilçelerimiz de ziraat odalarımız var ilk önce onları sonra şemsi yi indirelim

Özkan Coşkuner
Özkan Coşkuner - 5 ay Önce

Kepek ekelim hayvanlarının,kuskus da bizim için ekelim.

Yunus
Yunus - 5 ay Önce

Miy miy ne dedigide anlasilamiyor bakanlik yagma talan calkalaniyor...tutun alkol kurumunda firmalar haraca baglanmis hangi danismanlar hangi kurumlara cokmusler yakinda patlarlar