Tarım ve orman il müdürlerinin mülakatı yapıldı!

Tarım ve Orman Bakanlığı'nda genel müdür yardımcılarından sonra il müdürleri de oluşturulan bir komisyon tarafından mülakata alındı. Mülakat iki gün gibi kısa bir sürede tamamlanırken il müdürleri sürenin kısa olmasından dolayı kendilerini tam anlatamamaktan şikâyetçi oldu. İl müdürlerinin ardından daire başkanları da mülakata alınacak.

Tarım ve orman il müdürlerinin mülakatı yapıldı!
banner200

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu'nun başkanlığında oluşturulan komisyon il müdürlerini mülakata aldı. Komisyonda Personel Genel Müdürü Kamil Tabak, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş ve TAGEM Genel Müdürü Özkan Kayacan yer aldı. Mülakat sonuçlarına göre Bakanlık hangi il müdürleriyle yoluna devam edeceğine karar verecek.

ÖZEL ŞİRKET TEPKİ ÇEKMİŞTİ!

Daha önce genel müdür yardımcıların mülakatının özel bir şirket tarafından yapılması tepki çekmişti. Bundan dolayı il müdürlerinin mülakatı, Bakanlığın kendi içinde kurulan bir komisyon tarafından yapıldı.

İL MÜDÜRLERİ KENDİLERİNİ TAM ANLATAMAMAKTAN ŞİKÂYETÇİ OLDU

Tarım ve orman il müdürlerinin mülakatı iki gün sürdü. Her il müdürüne mülakatta 3 ile 5 dakika gibi kısa bir süre verilirken, bu durum eleştiri konusu oldu. İl müdürlerinin mülakata alınması olumlu karşılanırken, Bakanlığın politikalarına yön verecek projelerin dinlenmesi açısından sürenin uzun tutulmaması tepki çekti.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Antalya Tarım Müdürü personelini toplayıp, hakaret edeli 1 YIL oldu..

Darısı TKDK İl Koordinatörleri
Darısı TKDK İl Koordinatörleri - 3 yıl Önce

Darısı TKDK İl Koordinatörlerine olsun. Liyakatsiz, iş bilmez fetöcü yanar dönerlere de sıra gelir inş. 17-25 den önce atamaların nasıl olduğu belli, darbe girişiminden önce atamaların nasıl yapıldığı belli. O zaman yapacak tek şey var, ihtimali dahi kalmayacak biçimde bürokratik temizlik. Yoksa maalesef yolun sonu görünüyor. Darbe girişimi öncesi tüm atamalar şaibeli, tehlikeli ve incelenmeli. Saygılar.

Antalya Kökten Değişim
Antalya Kökten Değişim - 3 yıl Önce

Antalya'da kökten değişim........

ADANA
ADANA - 3 yıl Önce

Güle güle sana bay bay sana

Diyarbakır
Diyarbakır - 3 yıl Önce

Yıllarca Aynı Koltukta Oturmak Haksızlık Değişim İstiyoruz

Değişim Chance
Değişim Chance - 3 yıl Önce

Hepsini Kökten Temizleyin. Yeni Müdürler Gelsin Belki Çiftçilik ve Tarım Kalkınır.Ülke Batıyor Bu müdürler yüzünden.

ADANA
ADANA - 3 yıl Önce

Bizim oğlan şov yapamamış süre yetmemiş,beni anlamadılar diyormuş.

TAZE KAN
TAZE KAN - 3 yıl Önce

Sayın Bakan Bıktık Artık Bu Gerici ve Koltuğa Yapışmış il Müdürlerinden Tarımı Çiftçiliği Bitirdiler Çiftçiyi Halkı Dinleyen Yok Bütün il müdürleri Degiştirilsin yeni beyinler fikirler yüzler istiyoruz herkes bilsinki koltuk kimsenin babasının malı değil.


banner251