Tarım İl Müdürlüklerinde FETÖ Operasyonu!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından resmi kurum ve kuruluşlarda FETÖ bağlantılı personeller görevden alınmaya devam ediyor. Tarım Bakanlığında devam eden operasyonlar, Tarım İl Müdürlüklerine sıçradı. Ülke genelinde il müdürlüklerine yapılan operasyonlarda, 2 il müdürü, toplam 39 kişi açığa alındı.

banner247
Tarım İl Müdürlüklerinde FETÖ Operasyonu!
banner200
banner217

Tarım İl Müdürlüklerinde FETÖ bağlantılı personellerin görevden almalar sürüyor.

Yapılan operasyonlar kapsamında 2 il müdürü ile birlikte toplam 39 kişi açığa alındı.

Batman Tarım İl Müdürü Ömer Tercan, memuriyetten uzaklaştırılırken, Batman'da İl Müdür Yardımcısı Halil Rüzgar görevden uzaklaştırılarak açığa alındı.

Niğde Tarım İl Müdürü Murat Türkmen de tedbiren açığa alındı.

Aksaray Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde görevli 1 müdür yardımcısı, 1 şube müdürü ve 19 personel olmak üzere 21 kişi açığa alındı.

Afyonkarahisar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde,15 personel açığa alındı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaçırmayın
kaçırmayın - 4 yıl Önce

fetöcüleri temizleyin ama pkk lıları bunlarla iirtibatta olanlarıda inceleyin arada kaynamasınlar fetö ile pkk ortak haraket eden örgüttür

Böyle paralel temizlik olmaz
Böyle paralel temizlik olmaz - 4 yıl Önce

Personel genel müdürülüğü hepten değişmezse bunların atadığı il müdürleride değişmez. İl müdürleri değişmezse yardımcıları, ilçe ve şube müdürleride değişmez. Paralel temizlik yapmak istiyorsanız önce bakanlığı temizleyin derim.

Rotasyon
Rotasyon - 4 yıl Önce

İdarecilere uygulanan rotasyon yönetmeliği ve sonuçlarıda bu arada incelenmeli, kimlerin kayırıldığı, kimlerin kurban edildiği ortaya konulmalı. Haksızlık yapılanlara iadei itibar yapılmalıdır. Yıllarca 6. Bölgede görev yapan tecrübeli liyakat sahibi idarecilere neden kıyılmıştır. Cevabı verilmelidir.

Tarım Kredi
Tarım Kredi - 4 yıl Önce

tarım kredide kendı ıclerınde bır ekıp olusturmus ve kendınden olmayan personelın onunu kesen bu çeteyi iyi aratırsınlar neler cıkacak neler emın olun!!!

- 4 yıl Önce

bakanlık oluruyla müdür olanlarda incelenmeli

sahte doktorların hamisi
sahte doktorların hamisi - 4 yıl Önce

paralelci il müdürlerini ve daha alt kadroları Faruk Çelik bakanım atamadı. Bu yılanların başının ezileceği günü ne zaman göreceğiz.

Ya eski bakanlık
Ya eski bakanlık - 4 yıl Önce

sayın bakan iyi güzel temizle yapıyor ama bir şeyi merak ediyorum. Eski bıraktığı çalışma bakanlığında 5000 bin üzerinde görevden alma var. Onları oralara kim getirdi sorgulamak lazım.

ciddiye  almayan vebal de kalı
ciddiye almayan vebal de kalı - 4 yıl Önce

Mehdi beyin giderayak yaptığı tüm il müdürleri ve diger ust duzeyler alalacele atandı diye düşünüyorum referansları bunların tekrar irdelenmeli bence bunlar acilen görevden alınmalı

banner248

banner151