İl müdüründen milletvekiline hibe arazi!

Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık eski İl Müdürü'nün tutuklanan MHP eski Samsun Milletvekili Ahmet Aydın'a Bafra Karaköy Harası'nda 4 Bin Dönüm Araziyi hibe ettiği ortaya çıktı.

İl müdüründen milletvekiline hibe arazi!
banner200
banner217

Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Müdürü'nden Tutuklanan MHP Samsun eski Milletvekiline Tam Destek!

Geçtiğimiz gün tutuklanarak cezaevine gönderilen MHP Samsun eski Milletvekili Ahmet Aydın'ın, Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski İl Müdürü K.G tarafından korunup kollandığı ortaya çıktı.

Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık eski İl Müdürü'nün tutuklanan MHP eski Samsun Milletvekili Ahmet Aydın'a Bafra Karaköy Harası'nda 4 Bin Dönüm Araziyi hibe ettiği ortaya çıktı.

HİBE PROJELERİYLE TAM DESTEK

Çevre Amaçlı Tarım Arazilerini Koruma Programı – ÇATAK Projesi kapsamında 4 Bin dönüm araziyi Ahmet Aydın'a destek teşvikleri kapsamındaki hibe projeleri yoluyla eden K.G'nin, FETÖ/PDY'ye maddi destek sağlamak için makamını ve görevi kötüye kullandığından şüphe ediliyor. Aynı müdürün, aynı kişiye, yapmış olduğu bir başka kıyak ise, Organik Hayvancılık ve Su Sığırcılığı Destek Projesi ile destek ve iltimas sağlamak.

KAYNAK: akasyam.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Personel genel müdürlüğü tepetaklak olmazsa hiçbirşey düzelmez.

Taşra Yönetici Rotasyon.İptali
Taşra Yönetici Rotasyon.İptali - 4 yıl Önce

15 nisan 2014 tarihli R.Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren yönetmeliğin acilen iptal edilmesi gerekmektedir.Bu yönetmeliğin çıkmasını isteyen il müdürleri(Samsun,Kırıkkale...) görevlerinden alındılar.

Eskiler de gözden geçirilsin
Eskiler de gözden geçirilsin - 4 yıl Önce

Müdür olanların geriye dönük neler yaptıkları ortaya çıkacaktır. Hele sırtını çok önemli vekillere dayayıp götürenler yok mu?

Denetim
Denetim - 4 yıl Önce

Bu fetö olaylarının araştırılması sayesinde, Türkiyede hiç işlemeyen denetim mekanizması faaliyete geçti bari.

Arazi Hangi Kurumun?
Arazi Hangi Kurumun? - 4 yıl Önce

Bu arazi Tiigeme bağlı, il müdürü Nasıl veriyor?

Bir haber ancak bu kadar uydur
Bir haber ancak bu kadar uydur - 4 yıl Önce

Kimin arazisini kime hibe etmiş,
varmı böyle bişey, masabaşı haberler eskiden magazin haberciler tarafından yapılırdı, şimdi iftira ve çamur atma maçlı yapılır oldu. İftirada da bir sınır vardır.

Bozuk
Bozuk - 4 yıl Önce

Zaten citciye destek adi altinda yolsuzluk talan projesi bu 80 cesit destek var bi cogundan citcinin haberi yok sen ben bizim oglan kendi aralarinda devleti soyuyorlar bizim reiste cikip ciftciye su kadar destek verdik diyoyanito ciftci yaniyo ciftciyi soyuyolar reis

REZİL HABER
REZİL HABER - 4 yıl Önce

EY BU HABERI YAZAN ZAT SANA BU HABERI YAZDIRAN SAHIS HERKIMSE FÖTÖNUN AYAK YALAYICISIDR AKLIN ALIYORMU BIRAK 4000 DÖNUM ARAZIYI 1 METRE ARAZI DAHA VERME HAKKI OLMAYAN BIUR KURUMDAN BAHSETIYON ALLAHIN REZILLERI BU KADARMI SAHTESINIZ ...BU HABERIN YABILMASINA HER KIM VESILE OLMUSSA KUYRUK ACISI DERINDIR..AMERIKAYA GIDIB KICINI YALAMIŞ FÖTÖSÜN


banner151

banner251