Bursa Tarım İl Müdürlüğü Aygül’e emanet

Bursa Tarım ve Orman İl Müdürü değişti. Hacı Dursun Yıldız görevden alınırken yerine Hamit Aygül atandı.

Bursa Tarım İl Müdürlüğü Aygül’e emanet
banner200

Bursa Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne Hamit Aygül atandı. Üniversite eğitiminin ardından çeşitli kurum ve kuruluşlarda üst düzel görevlerde bulunan Aygül, 2015 ve 2017 yılları arasında İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yaptı. Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğünde Gıda Tarım ve Hayvancılık Uzmanı olarak çalışan Hamit Aygül, 28 Mayıs 2018 tarihinde yeni kurulan Şeker Dairesi Başkanlığı'nda kurucu başkan olarak görev aldı. Evli ve üç çocuk babası olan Hamit Aygül, İngilizce biliyor.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eskiye rağbet olaydı
Eskiye rağbet olaydı - 3 yıl Önce

Ya ben anlamıyorum aynı insanlar sürekli farklı görevlere neden aranır. Yeter artık. Koskoca bakanlıkta hiç mi liyakat sahibi yokta aynı kişiler atanıp duruyor. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yapardı.

VAN GÖLÜ
VAN GÖLÜ - 3 yıl Önce

Artık sıra Van’a gelsin. Yerli müdürle bu işler yürümez. Kurumun itibarı yerlerde. Yerli personel korunuyor. ATM memurları çok, iş yapan, iş yaptıran yok. Van’da Çiftçilik bitti.

Sürahi ve Bardak
Sürahi ve Bardak - 3 yıl Önce

Mersinde huzur yok. Gelen gideni aratırmış.

bir teklifim var :) cidden ama
bir teklifim var :) cidden ama - 3 yıl Önce

Bundan böyle atanan burokratın özlük haklarını hakediş süresi 2 yıldan altı aya çekilsin,altı ay görev yapan yönetici özlük hakları ile ayrılsın ! neden mi? Bakın bakalım son yıllarda altı ayı geçen yönetici var mı atanıyor altı ay sonra görevden alınıyor.Hem itibarını kaybediyor yönetici hem inciniyor yıllarca görev yaptığı bakanlıkta bir paçavra gibi savruluyor ordan oraya hamit müdür başarılı idiyse neden istanbul il müdürlüğünden alındı,başarılı idiyse neden şeker kurumunun başından alındı artı hangi kıstasa istinaden bursaya atandı bu soruların cevabını bilen varsa bir yetkili açıklasın lütfen merak ediyoruz ...

Ben
Ben - 1 yıl Önce

Yorum yazıyorum neden yayınlanmıyor

banner151

banner251