ile Batman Ziraat Odası Başkanlığı tarafından 25-27 Ekim 2017 tarihleri arasında Batman Üniversitesi merkez yerleşkesinde düzenlenecek olan 'Ulusal Anız Yangınlarının Önlenmesi Çalıştayı' toplantıları devam ediyor.

" />

Batman’da anız yangınlarının önlenmesi çalıştayı

Batman Valiliği, Batman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Batman Üniversitesi ile Batman Ziraat Odası Başkanlığı tarafından 25-27 Ekim 2017 tarihleri arasında Batman Üniversitesi merkez yerleşkesinde düzenlenecek olan 'Ulusal Anız Yangınlarının Önlenmesi Çalıştayı' toplantıları devam ediyor.

Batman’da anız yangınlarının önlenmesi çalıştayı
banner200

Tarım İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıya; İl Müdürü Nurettin Kiyas, Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdür V. Muzaffer Özkan, Batman Ziraat Odası Başkanı Nizamettin Aydiş, Şube ve İlçe Müdürleri, Batman Üniversitesi Yetkilileri ve konu ile ilgili teknik personel katıldı.

Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Sadık Yalçın ve alt çalışma gruplarında görev alan konu uzmanları tarafından, Ulusal Anız Yangınlarının Önlenmesi Çalıştayı, anız yangınlarının önlenmesi tebliği ve kendi çalışma gruplarındaki konularla ilgili katılımcılara slayt eşliğinde sunum yapılarak genel bilgilendirme yapıldı. Toplantı, karşılıklı soru-cevap bölümüyle sona erdi.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
banner151

banner251