Gübretaş’ta Şenol Duman şoku!

Ülkenin en stratejik kuruluşlarından olan Gübretaş'ta ardı ardına istifalar yaşanmaya başladı. Temmuz ayının sonunda Gübretaş Genel Müdür vekili ve Yönetim Kurulu üyesi Ferhat Şenel görevinden ayrılırken, dün akşam üstü de bir istifa şoku daha yaşandı. Gübretaş Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Duman, görevinden ayrıldı.

Gübretaş’ta Şenol Duman şoku!
banner200

ÖZEL HABER

Gübretaş Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi Şenol Duman, dün saat 17.45'de çalışma arkadaşlarına bir mesaj göndererek, görevden ayrıldığını duyurdu. Duman, 'Veda Zamanı' başlıklı mesajında şunları kaydetti:

"Veda Zamanı ve En Kalbi Selamlarımla

Değerli çalışma arkadaşlarım

Her gün severek ve heyecanla işe geldiğim ve gururla çalıştığım bu güzide kurumdan önüme çıkan bir kariyer fırsatını değerlendirmek için bugün itibariyle ayrılıyorum.

Sizlerin aynı hassasiyetle çiftçimizin emanetini en iyi şekilde koruyacağınızdan eminim.

Hepinize mutlu ve huzurlu yarınlar dilerim.

En güzel günler sizlerin olsun.

Allahaısmarladık"

TARIMDANHABER

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Objektivite
Objektivite - 5 yıl Önce

Yazılanları hiç yadırgamadım. Genel gübretaş kalitesi maalesef. Şenol Duman, Şükrü Bey'in liderliğinde Gübretaş'ta modern ve etkin bir yönetsel anlayış için çabalamış, performansa dayalı enerjik bir kurum kültürünün oluşması için üstün gayretle çalışmıştır. Organizasyonel değişim/mükemmellik projelerinde tam destek olmuş, lojistik/tedarik politikalarında devrim niteliğinde gelişmeler sağlamıştır. Zaman zaman sevenlerini bile kırmış olabilir ancak kimse onun vatanperverliği ve kişiliğine dil uzatamaz. Konjonktürden fırsat önüne gelene iftira atmayı iş bellemiş bir zümre türedi maalesef. Fetöcüler kadar fetöyle ilgisi olmayanlara iftira atanlar da haindir.İnsanın kalitesi zor zamanlarda ortaya çıkar, yolun herşeye rağmen açık olsun Şenol Bey.

Gübretaş için üzücü oldu
Gübretaş için üzücü oldu - 5 yıl Önce

Güzel ülkemin tarım için önemli bir kurumu olan Gübretaş, vizyoner ve başarılı, kuruma değer katan kıymetli bir yöneticisini maalesef tutamadı.

Vatansever ve ülkesi için fedakarca çalışan Şenol Duman' a Gübretaşta şimdiye kadar tüm yaptığı çalışmalar içn müteşekkiriz. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun güzel insan :)

Tum komploculara
Tum komploculara - 5 yıl Önce

Artik yok hissedarim yok gozlemciyim diyerek kendini guya gizleyenlerin "paralel dostu" bir uslubun var nedense. Sen su anda Sayin Cumhurbaskanimiz , Basbakanimiz ve diger devlet yetkililerinin 17 Aralik 2013 Fetocular icin milat dedigine karsi kendince komplo teorilerinle neyin pesindesin merak ediyorum ama hedefin belli oldugu acik. Ulkemizin vatansever yigit evlatlarina iftira edip kendine alan acmaya calisan Tum Vatan hainlerine ve dostlarina Allah firsat vermesin bir daha...

Hainlere karsi dimdik ayakta
Hainlere karsi dimdik ayakta - 5 yıl Önce

Hamdolsun ciftcinin menfaati icin calisan durust yoneticileri de gormek nasip oldu Senol Duman gibi. Eger hakkinda soylenenler iftira ise; Hainlere karsi dimdik ayaktayiz. Kimse devlete karsi kendi menfaati icin isler cevirmesin yeter artik!!!

Kul hakkı yiyenlere
Kul hakkı yiyenlere - 5 yıl Önce

Dürüst ve çiftçi için çalışan bir insan olarak tanıdım Şenol beyi. Dürüst insanlara iftira atarak, çiftçinin hakkını yiyen ve yemeye çalışanların Allah belasını versin diyoruz, yetkililere duyurulur...

Hissedarim diyene
Hissedarim diyene - 5 yıl Önce

Hem hissedarim diyeceksin, hem de icerde sinsice kendini gizleyip calisan bir kisi gibi !!! "40 yildir devletin icine sinsice girip halkina karsi darbe yapanlar gibi" arkadan vurmaya calisacaksin... Yazik bu guzel ulkeme :(

Bir bilen kimdir?
Bir bilen kimdir? - 5 yıl Önce

Bir bilen, türker, bir kul. Kendini açık ettin. Ferklı isimlerle buraya yorum yzan kişi Şenol Dumanın ta kendisi. 2009 da yazılan o makaleyi internette bulmak imkansızken sen nasıl bulupta inceledin acaba. Yoksa hocaefendinden gelen emirlerin arasındamı arşivledin? İşten attığın insanların ahı peşini bırakmayacak. genel müdür vekiliyken nasıl terör estirirdin, insanları masalarından kaldırıp mobink yaparken ne kadar celalliydin.

Gözlemci
Gözlemci - 5 yıl Önce

burda birileri namuslu insanlara delilsiz ve mesnetsiz bir şekilde iftiralarla "it izini at izine karıştırma" derdinde galiba !


banner151

banner251