Gübretaş, 48 basamak yukarı çıktı

Türkiye'nin 2015 En Büyük Şirketleri sıralamaları açıklanmaya başladı. İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından yayınlanan 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' sıralaması kamuoyuna duyuruldu. Buna göre Gübretaş, 2015 sonuçlarına göre üretimden satışlar cirosuyla geçtiğimiz yıla oranla 48 basamak yükselerek genel sıralamada 184. sırada yer aldı.

Gübretaş, 48 basamak yukarı çıktı
banner200

İSO 2015 sonuçlarına göre; GÜBRETAŞ, İSO listesinin yayınlanmaya başladığı 1968'den bu yana 49 yıldır sürekli listede yer almayı başaran 16 şirketten biri olma başarısını devam ettirdi.

2015 sonuçlarına göre Üretimden Satışlar cirosuyla geçtiğimiz yıla oranla 48 basamak yükselerek genel sıralamada 184. sırada yer aldı.(2014 sonunda 232. sıradaydı)

Net Satışlar sıralamasında ise 60. sırada yer alarak, bu açıdan sektördeki liderliğini sürdürdü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muazzam başarı
Muazzam başarı - 4 yıl Önce

Büyük deha Ayhan Karayama'nın başarısı tabiki. 4 aydır genel müdür atayamadığı şirketi Tahir ve müritlerine bıraktı. Şimdide pompa haberler yaptırıyor.
Gübretaş ba-tı-rı-lıy-or!
Göz göregöre arpalığa dönüştürülüyort. Şükri Kutlu gibi bir değeri elinde tutamayan cahilbir topluluk kendi yandaşlarıyla kurumu dolduruyorlar.
Biz şehir şehir gezip 2 tondaha gübre satmak için çoluğumuzdan çocuğumuzdsn uzak kalak, Tahir ve AkParti düşmanı müritleri keyif çatıp lüküs hayat yaşasınlarr. Hakkımı helal etmorum.
Yazıklar olsun.

Ne oldu
Ne oldu - 4 yıl Önce

Hani o sürekli eleştirdiginiz suçladığınız Mehdi Eker in getirdiği yöneticiler gubretas i bu duruma yükseltiler. Gubretas i ilk 500 soktular.

Başarımı?
Başarımı? - 4 yıl Önce

TARIM KREDİYİ ALMIŞSIN ARKANA,İSTEDİĞİN FİYATLA GÜBREYİ TARIM KREDİYE VER.TARIM KREDİNİN FAKİR,ÇARESİZ,BAŞKA YERDEN ALMA GÜCÜ VE İMKANI OLMAYAN ORTAKLARINI YÜKSEK FİYATLA SÖMÜR.ONDAN SONRADA BUNU BAŞARI OLARAK GÖR.
İNANIN ÇOK KOMİK.
BU GÜBRETAŞIN BAŞARISI DEĞİL MALESEF ,TARIM KREDİ ORTAKLARININ EKONOMİK DURUMUNUN HER GEÇEN GÜN BOZULMASI SONUCU PAHALIDA OLSA GÜBREYİ TARIM KREDİDEN ALMAK ZORUNDA OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR.
DURUMU BİRAZ İYİ OLAN İŞİNİ PEŞİNE ÇEVİREBİLEN İNSAN GÜBRETAŞIN GÜBRESİNİ ALMIYOR.KİM İSTER İHTİYACI OLAN GÜBREYİ 500 VEYA 600 TL PAHALIYA ALMAYI.


TARIM KREDİ
TARIM KREDİ - 4 yıl Önce

GÖRDÜNMÜ SAYIN GENEL MÜDÜR BURA ZATEN BİR DÜNYA MARKASI SAKIN ELİNİ SÜRME SEN PERSONEL ÇIKAR VAKIF MÜDÜRÜ MUSTAFA SÖYLEMEZİN YEDİ BİN BEŞYÜZ MAAŞI YETMİYORMUŞ SEN ONUN MAAŞINI ON BİN YAP BİDE MAKAM ARABASI VER TASARUF EDİYONYA PERSONEL ÇIKARARAK

ÜLKÜDAŞLAR
ÜLKÜDAŞLAR - 4 yıl Önce

ÜLKEYİ TERÖRŞE BOĞAN AKPKK İKTİDARINDA TÜRK ÇİFTÇİSİ SONUNA KADAR ÜLKÜDAŞLARININ ARKASINDADIR! DOĞUDA TARIM YOK OLDU, ÇİFTÇİNİN ÜRÜNLERİ YAKILIYOR, BAYİLERDE GÜBRELER FAHİŞ FİYAT. TAHİR MÜDÜRÜM TEK BAŞINA BU AKPLİ RANTÇILARLA SAVAŞIYOR AMA ANCAK BU KADAR YAPABİLİYOR. ALLAHIN İZNİYLE GÜBRETAŞA GENEL MÜDÜR OLACAK VE TÜRK TARIMI YENİDEN ÜLKÜCÜ KADROLARLA ŞAHA KALKACAK. TAHİR MÜDÜRÜMÜ YEDİRMEYECEZ BU RANTÇILARA!

AkTroller iş başında
AkTroller iş başında - 4 yıl Önce

Demek ki, AkaPe nin henüz kuşatamadığı nadir yerlerde var, inşallah Tahir bey ve ekibi devam eder de THY nin sonu gibi olmaz GÜBRETAŞ. Arpalık arayanlar dönsün THY ye baksın bu adamlar olmasa çoktan özelleşmiş halkın elinden rantçının eline geçmişti.

banner151