Tarımda unvan değişikliği bekleyen personele müjde

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında 3 yıldır yapılamayan ve Bakanlık personelinin dört gözle beklediği unvan değişikliği sınavının Ekim ayında yapılacağı açıklandı.

banner255
Tarımda unvan değişikliği bekleyen personele müjde
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

"3 yıldır yapılamayan ve Bakanlığımız personelinin dört gözle beklediği unvan değişikliği sınavı ekim ayında yapılacak. Sayın Bakanımızın gerçekleştirdiği girişimler neticesinde söz konusu sınav için Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 2018 yılı Ekim ayı itibariyle tarih alındı.

Sınavın gün olarak tarihi, önümüzdeki günlerde kesinleşecek.

Sınav; Bakanlığımız Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri uyarınca yapılacak protokol çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak.

Konuyla ilgili detaylar kesinleşince; personelimizle ayrıca paylaşılacaktır."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Sendikada başkan değişiyor, yönetim değişiyor! fakat zihniyet değişmiyor. Hâlâ bakanlığın ve hukumetin icraatlarını sahiplenmeye devam ediyorlar. Az ötede oynayın.

- 3 yıl Önce

Değerli tarımda haber yetkilisi peki görevde yükselme sınavı yapılacakmış? Bu konuda bir bilginiz varmı

He hee
He hee - 3 yıl Önce

Millete sınavı yap, sonra deki istifa et, eleman olarak çalış.

- 3 yıl Önce

Müdür rotasyonu uygulansın. Kendo adamlarını karşılıklı yer değiştirdiler. Ülkücüleri devrimcileri koltuktan etiler. Kaç tane fettocu mudur rotasyonda mağdur olmuş sorarım.

Adam yerine koymuyorlar
Adam yerine koymuyorlar - 3 yıl Önce

nasıl bir lisans tamamlamaymış on yıldır tamamlanamadı. tamamlansın diye değil tamamlanmasın diye uğraşıyorlar sanki. millet oyalayanları çok iyi biliyor. birgün hesabı sorulur.

- 3 yıl Önce

Sendika lisans tamamlamadan uzak dursun. Unvan degisikligini 6 ay erteletmisler. lisans tamamlamayı sittin sene cikarttirmazlar. Sonrada tarim bakanına suç atarlar.

Gerçekler acıdır
Gerçekler acıdır - 3 yıl Önce

Idareci rotasyonunda vatan evlatları magdur edildi. Arkasında adamı olmayan akpartililer magdur edildi. Bu haksızlığı yapanlar belli. Bakanlıkta yürekli bir adam çıksın bu rotasyonu soruştursun. Bir arkadaş yazmış. Bir tane fethullahci mağdur edilmedi diye. Az bile yazmış. Fetullahcilari hala koltukta tutmak onları odullendirmektir. Tarım bakanlığını yönetenler duysun. Hepsi sağır değildir.

Diploma
Diploma - 3 yıl Önce

Diplomayı alırken çok zorlanmadım fakat Diplomamı dosyaya konması için dileçe ile başvurduğumda polemik yaşadım.Böyle bir şey olabilirmi arkadaşlar.

banner151

banner251