" />

Tarım Bakanlığı’ndaki üst düzey FETÖ mensupları kimler?

Yeni Şafak yazarlarından Ahmet Ünlü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda üst düzey FETÖ mensuplarının bulunduğunu belirterek, “Maalesef bu bakanlık ile bağlı ve ilgili kurumlarında uzunca bir süre bu yapıya dokunulmamıştır. Dokunulanlar da yüksek maaşlarla müşavir olarak keyifli bir şekilde çalışmadan maaş almaktadırlar" dedi.

Tarım Bakanlığı’ndaki üst düzey FETÖ mensupları kimler?
banner200
banner217

Yeni Şafak yazarlarından Ahmet Ünlü, hala çok üst düzey FETÖ mensubu kamu görevlilerinin bulunduğunu belirtti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndaki yapılanmaya dikkat çeken Ünlü, “Maalesef bu bakanlık ile bağlı ve ilgili kurumlarında uzunca bir süre bu yapıya dokunulmamıştır. Dokunulanlar da yüksek maaşlarla müşavir olarak keyifli bir şekilde çalışmadan maaş almaktadırlar" dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda PDY ile mücadelenin Faruk Çelik'in Bakan olmasından sonra başladığını ve önemli adımlar atıldığını daha önceki yazılarında dile getirdiğini hatırlatan Ünlü, şunları kaydetti:

EN RAHAT GÜNLERİNİ GEÇİRDİ!

“Bu yazımızda; 'Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan'ın paralel yapıyla yaptığı mücadeleyi maalesef birçok bakanlıkta göremedik. Bu bağlamda, uzunca bir süre bu bakanlıkta paralel yapıyla etkin mücadele edilemedi ve paralel yapı elemanları en rahat günlerini geçirdi. Özellikle TAGEM ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'ndaki paralel yapı elemanlarına dokunulmamıştır. Öyle ki bu bakanlığın ilgili kurumlarında paralel yapıyla ciddi bir mücadele yapılmamıştır. Gelinen noktada Sayın Bakan'a ciddi işler düştüğünü ifade etmek isteriz. Kısa sürede atılan olumlu adımlar, güzel işlerin habercisidir diye düşünebiliriz' ifadesinde bulunmuştuk.

HATIR VE GÖNÜL İŞLERİ ÖN PLANA ÇIKTI

Maalesef kamu kurumlarında bu yapıyla mücadele, hatır ve gönül işlerinin ön plana çıkması nedeniyle zayıflamıştır. Konunun Sayın Cumhurbaşkanı'nın şahsi meselesiymiş gibi bir davranış sergilenmesi ile kimsenin kötü adam olmak istememesi bu yapıyla mücadeleyi zayıflatmıştır."YORUM EKLE
YORUMLAR
Idarecileri
Idarecileri - 4 yıl Önce

Tmo kurumu baştan sona incelenmeli...Muazzam bir yapılanma mevcut sube müdürlerinin birçoğu özellikle malum daire başkanının atamaları ile müdür olanlar müdür yardımcısı olanlar bir an önce gorewden alınmalı.Kuruma bu şahıslar öyle zararlar verdi ki kurumdan herkes nefret eder oldu.

Alçak Cuntacılar
Alçak Cuntacılar - 4 yıl Önce

Dikkat edilecek önemli bir husus. Bu alçak cunta heveslileri, FETÖ yanlısı şerefsiz vatan hainleri bu başarısız darbe girişimi neticesinde kendilerini gizleyebilmek için bu darbe girişimini en şiddetli şekilde kınayacaklardır. Sosyal medya hesaplarından demokrasi nöbetinde olduklarına dair fotoğraflar yayınlayacaklar, kendilerini gizleyebilmek için aşağılık maskelerini takacaklardır. İnşallah Bakanlığın tüm birimlerindeki ve özellikle İstanbul İl Müdürlüğündeki FETÖ cü idareciler en kısa zamanda ortaya çıkarılır.

Feto köpekleri
Feto köpekleri - 4 yıl Önce

Tarım Bakanlığında personel Genel müdürü ve tkdk kurumunda yerleşmiş vatan hainleri ile dolmuş taşıyor. Mevcut il müdürleri de keyf catmaktadirlar. Parelelcileri destekler niteliğinde

Tarım bakanlığı personel genel
Tarım bakanlığı personel genel - 4 yıl Önce

Personel genel müdürlüğündede FETÖ cuların da olduğu söyleniyor. Burada varsa temizlenmeli

halen bir şey yapılmıyor.
halen bir şey yapılmıyor. - 4 yıl Önce

başta personel genel müdürlüğünde daire başkanı olmak üzere TKDK kurumunda halen görev yapan fetö teröristleri mevcuttur.

Fetö cüler şimdi yandınız.
Fetö cüler şimdi yandınız. - 4 yıl Önce

Başbakanlıkta 257, İçişleri Bakanlığında 8.777, Milli Eğitim Bakanlığında 15.200, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında 393, Diyanet İşleri Bakanlığında 492, Maliye Bakanlığında 1.500, Milli İstihbarat Teşkilatında 100, Enerji Piyasası Denetleme Kurumunda 25 personel görevden el çektirildi. Bunun yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumlarında görevli 21.000 öğretmenin lisansı iptal edildi, YÖK 1.577 dekanın istifasını istedi, ayrıca 2. dalga olarak İçişleri Bakanlığında 7.899 personelin daha görevden alınması beklenmektedir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığındaki sayının da çok yakında açıklanacağını bekliyorum. Sizce sayı kaç olur? 3.000 kişi çıkar mı? Genel Temizlik harekatı başladı, Ülkem için çok hayırlı olacak inşallah.

- 4 yıl Önce

Allah' ım, Başkomutanımız - Cumhurun Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN' ı başımızdan eksik etmesin.

TMO
TMO - 4 yıl Önce

Eskiden fetöcü olupta şimdi Cumhurbaşkanimizin sevdalisi gibi gözükenler ne olacak hepsi temizlenmeli yoksa 5 10 sene sonra ayni tablo olur saygilar


banner151

banner251