Tarım Bakanlığı’nda FETÖ temizliği devam ediyor

15 Temmuz darbe girişiminden sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda paralel devlet yapılanmasına mensup kamu görevlilerine yönelik başlatılan çalışma titizlikle devam ettiriliyor.

Tarım Bakanlığı’nda FETÖ temizliği devam ediyor
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Bu kapsamda geçtiğimiz hafta aralarında üst düzey bürokratların da bulunduğu 1379 personel hakkında işlem yapılırken, bu sayıya bu hafta 192 kişi daha eklendi.

Bakanlık yetkililerinden alınan bilgilere göre, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda FETÖ'ye mensup olduğu gerekçesiyle (açığa alınan-sözleşmesi feshedilen-memuriyetten atılan) kamu görevlisi sayısı 1571'e çıktı. Yetkililer, çalışmaların devam ettiğini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alkışlıyorum
Alkışlıyorum - 4 yıl Önce

Konya da enstitüdeki fetöcülerin zulmüne karşın her türlü engellemelere rağmen Bakanlıkça onaylanan projelerini yıllık izinlerini kullanarak yapan kahraman uzmanları ayakta alkışlıyorum. İnşallah bu kahramanlara zulüm yapanlar cezalarını alır

Gözden Kaçmasın
Gözden Kaçmasın - 4 yıl Önce

TAGEM e bağlı bir araştırma Enstitüsünde geçen yıl ramazan ayında nurcular ramazan risalesi dağıttı. Bu dağıtımı yapan ve buna göz yuman enstitü yönetimi incelenmeli. Gözden Kaçmasın

Konyada da Temizlik Olsun
Konyada da Temizlik Olsun - 4 yıl Önce

TAGEM in Konyadaki fetöcülerin üssü olan Enstitüsünde de temizlik olsun. Sendikalar bunu engellemesin. Zalimlerin yaptıkları zulüm ün karşılığı olsun.

Öneri
Öneri - 4 yıl Önce

Bir kaç haftadır bu sitede yazılan yorumları okuyorum. Bende oluşan izlenim fetö tarım teşkilatları içerisinde Konya da üs kurmuş ve hertürlü zulmü yapmış. Sayın Tarım Bakanımızdan Konya için özel bir ekip kurarak bu fetöcülerden hesap sormasını bekliyorum

haşhaşi müdürleri korumayın
haşhaşi müdürleri korumayın - 4 yıl Önce

Paralel yapı temizliği öyle titizlikle yapılıyor ki daha bir tane paralelci müdürü görevden alamadılar. Böyle mücadele olmaz.

- 4 yıl Önce

Nizamettin Ekinci, Mehmet Ünal Yılmaz ve Günay Kaya arasındaki bürokratik ilişkiler gün ışığına çıkarılmalıdır. Günay Kaya'dan gelen hangi talepler diğer ikisi tarafından uygulanmış veya yapmayın dediği hangi konular yapılmamıştır. Fethullah Gülen yanlısı kimlerin işi görülmüştür diye her üçünün de telefon görüşmeleri geriye dönük olarak takibe alınmalıdır.

darısı tarım kredinin başına
darısı tarım kredinin başına - 4 yıl Önce

TARIM KREDİNİN ÜST MAKAMLARINDA CİDİ BİR FETO YAPILANMASI
OLMASINA RAGMEN KOOPERATİFLERDE GÖSTERMELİK BİR KAÇ KİŞİNİN İŞ AKTİNİN FESİH EDİLİRKEN 3 ADET BÖLGE MÜDÜRÜNÜN İŞ AKTİ FESİH YERİNE AÇIGA ALINMASI VE GENEL MÜDÜRLÜKTEKİ KADROLARIN GÖRMEZDEN GELİNMESİ DÜŞÜNDÜRÜCÜ DEĞİLMİ.?

Paralel olmayan kaç müdür var?
Paralel olmayan kaç müdür var? - 4 yıl Önce

Personelin nefret ettiği, zulümcü genel müdürü görevden almayan Sayın Bakanımızdan hiçbir beklentimiz yoktur. Genel Müdürü ve sendika başkanı ile kendilerine saadetler dilerim.


banner151

banner251