Strateji Geliştirme Başkanlığı’na Üstün atandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı'na, Strateji Geliştirme Başkanlığı İç Kontrol Daire Başkanı Kerim Üstün atandı.

Strateji Geliştirme Başkanlığı’na Üstün atandı
banner200

Resmi Gazete'de; Aile ve Sosyal Politikalar, Avrupa Birliği, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Milli Savunma, Sağlık ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama kararları yayımlandı.

Buna göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı'na Kerim Üstün atandı.

Tarımdan Haber olarak 2 Şubat'ta yaptığımız haberde Strateji Geliştirme Başkanlığına, Strateji Geliştirme Başkanlığı İç Kontrol Daire Başkanı Kerim Üstün'ün ismin geçtiğine dikkat çekmiştik.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 yıl Önce

Kerim beyden sonra sırada eşi Mediha Üstün vardır. Artık bir yere Gn. Md. Yardımcısı olur, sabırsızlıkla bekliyoruz hanımefendinin atanmasını. Bize de sadece helal olsun, bu konularda çok başarılısınız demek düşüyor. Sayın bakanımıza duyurulur!

nizamettin
nizamettin - 5 yıl Önce

nizamettin ekinciyi de bir yere başkan yapın olsun gittin. yeter ki gitsin.

Kapasiteli ve Genç
Kapasiteli ve Genç - 5 yıl Önce

Vatanına milletine bağlı ,kapasiteli ve inançlı bir insan.
Hayırlı olur İnşallah

AKMAZ KOKMAZ
AKMAZ KOKMAZ - 5 yıl Önce

Sami Güçlü, Mehdi Eker, Faruk Çelik, üç döneminde ortak ismi. İnanın akmaz kokmaz biridir. Koltukta kim oturuyordu diye birbirinize sorarsınız.

en doğru seçim
en doğru seçim - 5 yıl Önce

Bakanlığın içinden gelme, farklı kademeleri tecrübe etmiş, soğuk kanlı, panik savar, farklı düşünen strateji başkanlığı için doğru seçim, bakanlığımıza hayırlı olsun. Darısı diğer birimlerin başına

Tebrik
Tebrik - 5 yıl Önce

Bakanlık tarihinin en isabetli atamalarından biri. Genç ve dinamik başkanımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Başkanım her işi güzel yapar
Başkanım her işi güzel yapar - 5 yıl Önce

Başkanım yeni göreviniz ve makamınız hayırlı uğurlu olsun, iç kontrol sistemi görevlileri olarak, güler yüzünüzle mütevaziliğinizle vizyonunuzla güzel işler başardığınızı biliyoruz, daha güzel işler ve hizmetleri de strateji başkanlığı görevinizle yapacağınızdan eminiz, şükürler olsun ki sizin gibi temiz düzgün karakterli idarecilerimiz layık oldukları makamlara geliyorlar, böylece iyi şeyler olacak umudumuz ve teşkilata bağlılığımız perçinleniyor. En son sayenizde İç Tetkikçi eğitimi aldık gayet güzel ve faydalı oldu, ufkumuz açıldı, teşekkürler, başarılar.

- 5 yıl Önce

Siyasalı dereceyle bitirdıginide nereden uydurdunuz.transkriptinemi baktınız Yalakalikta yarışmayınız ortalama bir öğrenciydi.


banner151

banner251