"Problemleri çözen Bakanım"

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, geldiği Adıyaman'da, sorun oluşturan değil sorunları çözen bir bakan olarak Adıyaman'da bulunduğunu söyledi.

banner200

Bir takım incelemelerde bulunmak üzere hava yoluyla Adıyaman'a, gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk olarak Adıyaman Valiliğine gelerek burada valilik şeref defterini imzaladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, geldiği Adıyaman'da, sorun oluşturan değil sorunları çözen bir bakan olarak Adıyaman'da bulunduğunu söyledi.

Bir takım incelemelerde bulunmak üzere hava yoluyla Adıyaman'a, gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk olarak Adıyaman Valiliğine gelerek burada valilik şeref defterini imzaladı. Daha sonra valilik makamına geçen Bakan Fakıbaba, burada Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'dan, Adıyaman'da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sorun oluşturan değil sorunları çözen bir hükumetin bakanı olarak Adıyaman'da bulunduğunu vurgulayan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, “Bizler her zaman problem oluşturan değil problemleri çözen bir bakan olarak karşınızda bulunuyorum. Her yerde mutlaka problemler vardır. Problemleri çözmek için bizim cumhurbaşkanımız, başbakanımızın vermiş olduğu talimat bu sorunları çözmemiş için talimat vermiştir. Bu konuda hiç kimsenin kuşkusu olmasın Allah'ın izniyle ama çok şükür Adıyaman'da ciddi problemlerde yok. Adıyaman biraz önce de dediğim gibi bir barış şehri, huzur şehri. Adıyaman bir üretim şehri ben Adıyamanlılarla gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Bakan Fakıbaba daha sonra kent merkezinde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek onların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Bakan Fakıbaba esnafın ikram ettiği çayı da içmeyi ihmal etmedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Tarım bakanlığına Ali Babacan gelsin işler bir yılda düzelir.

- 3 yıl Önce

Sayin bakan bir de bizim problemleri cozseydiniz. Adil olmayan kendi ekibinden baskasina yasam hakki vermeyen idarecilerden personeli kurtaraydiniz o zmaan inanirdik problem cozebilme yetinizin olduguna

İthalatçı
İthalatçı - 3 yıl Önce

Sayın bakan size tebrik ederim bütün ülkenin üreticisi adına, evet problem çözen bakanımızsiniz , dünyanın her yerinden et ithalatı yapan ve şimdide Rusya'dan süt ile birlikte ette ithalat eden bir bakan ve hükümet olarak size çok teşekkür ediyoruz bütün çiftçiler olarak, ve ayrıca daha çok yeni gelmiş olan yem zammına da üreticilerimize de sizin tabirinizle hayırlı uğurlu olsun

Yaparsa Fakıbaba Yapar
Yaparsa Fakıbaba Yapar - 3 yıl Önce

Tarım Lisans Tamamlama Kanun Tarsaısı MHP İstanbul Milletvekili Faruk Aksu tarafından meclise sunulmuştur. Tarım Lisans Tamamlama sizin bakanlığınız döneminde gerçekleşektir.

- 3 yıl Önce

o yuzden bir değişim yapamadınız,işsiz kaldık eski dönemdeki bürokratlar yüzünden,yazıklar olsun bir değişim yapamadınız

Kimlere rotasyon
Kimlere rotasyon - 3 yıl Önce

Feto bitmezse hicbir sorun cozulmez. Il müdürlükleri cemaat referanslı mudur yardımcısı, şube müdürü kaynıyor. Kaç tanesini görevden aldınız sayın bakanım.

- 3 yıl Önce

lisans tamamlamayı çözemeyen bakanım neyi çözecek. en basit konu lisans tamamlama.

banner151

banner251