Pakdemirli eski Bakanlarla görüştü!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tecrübelerinden istifade etmek için geçmiş Tarım ve Orman Bakanlarını ayrı ayrı ziyaret ederek görüştü.

banner247
Pakdemirli eski Bakanlarla görüştü!
banner200
banner217

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlarından Sami Güçlü, Mehdi Eker, Faruk Çelik ve Ahmet Eşref Fakıbaba ile eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile görüşen Pakdemirli, görüşmeyle ilgili olarak da “Değerli ağabeylerimin tecrübelerinden yararlanmak için bir araya geldik” dedi.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşım yapan Pakdemirli, şunları kaydetti: “Bakanlığımızın çalışma hedefleri doğrultusunda; geçmiş dönemlerde ülkemize önemli hizmetlerde bulunan Bakanlarımız, Değerli Ağabeylerim Ahmet Eşref Fakıbaba, Veysel Eroğlu, Faruk Çelik, Mehdi Eker ve Sami Güçlü'nün bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için bir araya geldik."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tersini yapın
Tersini yapın - 2 yıl Önce

Sayın bakan onlar ne dediyse tersini yapın böylece başarılı olursunuz.

Sakın ha, aman ha
Sakın ha, aman ha - 2 yıl Önce

Faruk çelikle Fakıbaba!nın tecrübeleri: Bakanlığa urfalı, hemşeri, akraba, sınıf arkadaşı doldurup herşeyi daha da kötüye götürmekten ibarettir. Zaten tarımdan falan da anlamazlar. Aman ha sen akıllı birine benziyosun sakın ha gözünü seveyim. Yanarsın sonra sende.

- 2 yıl Önce

Sayın Bakanım, son 2,5 yılda Faruk Çelik ve Fakıbaba'nın bakanlıkta yaptıkları tahribatları inceleyin. Onların yaptıkları tüm atamaları gözden geçirin. Hiç birinin liyakaten yapılmadığını görürsünüz. Bu ikisi sayesinde Türk tarımı çökme noktasına geldi. Onların yaptıkları tüm atamaları hemen görevden uzaklaştırın. Bakanlığı ancak öyle kuryarabilirsiniz.

Fakibaba
Fakibaba - 2 yıl Önce

Bu fakibaba bu ülkenin bir numaralı üretici düşmanıdır ülke tarımına alt üst yaptı ve öyle gitti, sayın bakanım ne olur bu adamın söylediği hiç bir kelimeyi dikkate almayınız saygılar

Syn bakanımız yrd. Seçmeli
Syn bakanımız yrd. Seçmeli - 2 yıl Önce

Bakan yardımcılarını seçip , TMO ve TKK rayına oturtmali, müdürlükleri kesinlikle ve kesinlikle teftiş cilerden olmamalı, bunlar sadece evraktan anlar, üreticilerden, çiftçinin halinden sadece Koop. Personeli anlar

- 2 yıl Önce

Koca bir il de onlarca personel hapiste yolsuzluk yüzünden ve oranın il müdürü Apar topar tarım reformuna daire başkanı yapıldı soruşturma durduruldu Araştırılsın lütfen başarısız olan ve kurumunda dönen dümenlere kayıtsız olan bir müdür neden daire başkanı yapılır hemde seçim öncesinde ...

Sıfırlama
Sıfırlama - 2 yıl Önce

Tarım ve hayvancılığı nasıl sıfırladılar onları sormuştur. Yeni Bakanımız ekonomiyi bilen birisi. Bence ters köşe yapacaktır

Fevzi yücetepe çok ACL miydi
Fevzi yücetepe çok ACL miydi - 2 yıl Önce

Bakan eski bakanla görüşmeye gidiyor. FAKIBABANIN bürokrati ttk hemen görevden alıyor. Nezaketen olmadı. Pakdemirliye görüşmede bakan söylese ne olurdu hiç düşündünüz mu?

banner248

banner151