Pakdemirli: Dertli bir coğrafyadayız!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Anadolu topraklarının yüzlerce yıldır şehit kanlarıyla sulandığını belirterek, "Ülkemizin güneydoğusunda bir sınavdan geçiyoruz, hakikaten dertli bir coğrafyadayız" dedi.

banner255
Pakdemirli: Dertli bir coğrafyadayız!
banner200

Ankara'da şehit ve gazi aileleri için düzenlenen iftarda konuşan Bakan Pakdemirli, Türkiye ile uğraşanların, bu milletin hiç kimsenin esareti altına girmeyeceğini bilmesi gerektiğini ifade etti.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Meteoroloji Genel Müdürlüğünce, şehit ve gazi aileleri için genel müdürlükte düzenlenen iftar programına iştirak etti. Bakan Pakdemirli burada yaptığı konuşmada, Anadolu topraklarının yüzlerce yıldır şehit kanlarıyla sulandığını söyledi.

Türkiye ile uğraşanların, bu milletin hiç kimsenin esareti altına girmeyeceğini bilmesi gerektiğini belirten Pakdemirli, "Ülkemizin güneydoğusunda bir sınavdan geçiyoruz, hakikaten dertli bir coğrafyadayız. Hepimiz vatandaşlar olarak, şehit ve gazi ailelerimiz olarak bu milletin bir bireyi olmanın bedelini ödedik, ödemeye de devam ediyoruz. 15 Temmuz'u yaşadık, demokratik bir iktidarı devirmeye kalktılar. Bunların hepsi hafızalarımıza kazındı." diye konuştu.

Zorlukların üstesinden birlik ve dirlik içinde olarak gelinebileceğini dile getiren Pakdemirli, tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet şiarını benimseyen herkesin yanında olacaklarını kaydetti.

Bakan Pakdemirli, Türkiye'nin 21. yüzyılda dünyanın refahından daha fazla pay alan, dünyanın zengin ve bölgesinin güçlü ülkelerinden biri olacağına işaret etti.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 00:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum bu
Yorum bu - 2 yıl Önce

Enstutudeki cevdet biran önce gönderilsin

nedim güler
nedim güler - 2 yıl Önce

HELALOLSUN SAYIN BAKAN VE METEORLOJİ GENEL MÜDÜRÜ

Tarımcı
Tarımcı - 2 yıl Önce

Volkancığım sana Genel Müdürlük az geliyor, sen özel kalem müdürü ol.. yaptığın en işi yap, gülücük dağıt, il takip et. Sana ne fırtınadan Bora’dan, kardan...

borçlu
borçlu - 2 yıl Önce

pakdemirli icar tutup kırk dekar mısır eksin ve ev geçindirsin kışında iş bulursa çalişsın bi denesin ikide coçuk biri üniversite biri de lise okunsun ah abim ah

banner151

banner251