Hububatta müdahale alım fiyatları bu hafta açıklanıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, hububat fiyatlarını açıklama noktasına gelindiğini belirterek, konuyla ilgili olarak hafta başında Başbakan Binali Yıldırım ile görüşeceğini kaydetti.

Hububatta müdahale alım fiyatları bu hafta açıklanıyor
banner200
banner217

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, hububat fiyatlarını açıklama noktasına gelindiğini belirtti. Çelik, konuyla ilgili olarak hafta başında Başbakan Binali Yıldırım ile görüşeceğini kaydetti.

Bakan Çelik, 30'a yakın üst düzey Bakanlık bürokratıyla katıldığı 'Adıyaman İli Tarım Sektörü Ortak Akıl Çalıştayı' sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞECEK

Hububatta müdahale alım fiyatlarının açıklanması ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Çelik, “Hububat fiyatlarını açıklama noktasına geldi. Herhalde bu haftanın başında Başbakanımızla görüşeceğiz" dedi.

YERLİ VE DİŞİ OLMAYAN HAYVANA 200 LİRA DESTEK

Hayvan destekleri ile ilgili olarak da kesimdeki hayvanlara yerli olan ve dişi olmayan hayvanlara 200 TL destek verildiğini anımsatan Çelik, tarım danışmanlarının istihdamı ile ilgili olarak da "Tarım danışmanlarını istihdamıyla ilgili yeni model olan işletme bazlı sisteme geçtik. Önümüzdeki dönem daha çok tarım danışmanı olacak" diye konuştu.

TOMURCUKLANMA SİGORTA KAPSAMINA ALINIYOR, KURAKLIK İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ortak Akıl Çalıştayı'nda Ziraat Bankası'nın sıfır faizli kredilerinin sorunlarını da değerlendirdiklerini ifade eden Çelik, 2017 yılında Tarsim Sigortasının genişleyeceğini söyledi. Tarsim Sigortası'na tomurcuklanmanın da dahil edileceğini bildiren Çelik, “kuraklıkla ilgili çalışmalar var" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Önce Tayinleri Açın
Önce Tayinleri Açın - 5 yıl Önce

31.08.2015'ten buyana TMO'da, 0101.2016'dan beri de GTH Bakanlığında tayinler kapalı. İlk önce bunun kaldırıldığını açıkla. Mutsuz, mağdur ve sinirli personel ile başarılı olunmaz. Binlerce kişiyi bu kadar üzün süre bekletmeye hakkınız yok. Aile bütünlüğü bozulan kişilere bakınca insan haklarını ihlal ediyorsunuz. Ayrıca TMO'da Görervde Yükselme ve Ünvan Değişikliği sınavlarının açılmasını bekliyoruz.

- 5 yıl Önce

fiyatlar şuan iyi biraz daha takip edilmesi gerek bayramdan sonra açıklanması gerek

Fiyat Güzel
Fiyat Güzel - 5 yıl Önce

Piyasa Şuan için yüksek erken fiyat açıklamakta çifçiye zarar verir bayram sonu beklenmeli

buğday
buğday - 5 yıl Önce

elimizde buğdaymı kaldı

Tahütname
Tahütname - 5 yıl Önce

Tahütname ile alım yapmadan önce piyasa iyidi keşke tahütname ile alım yapacağına fiyat açıklansaydı

Buğday fiyatları
Buğday fiyatları - 5 yıl Önce

Sayın bakanım tüccar 780 kuruşa buğday alıyor.net 760 dan ödeme yapıyor.geçen yıl 830 net temize ofise buğday verdik.lütfen biranönce açıklayın.

- 5 yıl Önce

kesinlikle fiyatlar harika tüccarın işine gelmiyor şu an bencede müdahale için çok erken bayramdan sonra beklenmeli

BARAN AYDIN
BARAN AYDIN - 2 yıl Önce

ALIM ALIM FİYATLARINDA ŞİMDİKİN TORPİL SÖYLENTİLERİ DOLAŞIYOR İLGİLİLERİN DİKKATİNE

banner151

banner251