Tarım Kredinin serası büyük ilgi gördü!

Antalya Belek'te 27-28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen, Türkiye-Afrika Tarım Bakanları 1. Toplantısı ve Tarım İş Forumunda Tarım Kredi Kooperatiflerini ve İmece Plastik şirketini temsilen 500 metrekare büyüklüğünde Modern Gotik tarzda bir sera inşa edildi.

Tarım Kredinin serası büyük ilgi gördü!
banner282

Türkiye-Afrika Tarım Bakanları 1. Toplantısı ve Tarım İş Forumunda Tarım Kredi Kooperatiflerini ve İmece Plastik şirketini temsilen inşa edilen sera katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Antalya Belek'te 27-28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen, Türkiye-Afrika Tarım Bakanları 1. Toplantısı ve Tarım İş Forumunda Tarım Kredi Kooperatiflerini ve İmece Plastik şirketini temsilen 500 metrekare büyüklüğünde Modern Gotik tarzda bir sera inşa edildi.

Hükümetin modern seracılığa hibe ve teşvikleri ile Tarsim'in sigorta için esas aldığı özellikleri barındıran, otomasyona yönelik olan bu sera ile Tarım Kredi Kooperatiflerini ve şirketlerinden İmece Plastik, Tareks Tohumculuk, Tarkim ve Gübretaş'ı bugüne kadar olduğundan farklı bir formatta temsil etmek amaçlandı.

Kurulan sera ile; Tarım Kredi Kooperatiflerine ait söz konusu şirketlerin Afrika ülkeleri ile en üst düzeyde bağlantı kurarak Afrika ülkelerinde rol model olabilmeleri ve ülkemiz adına katma değer oluşturacak iş bağlantılarının gerçekleştirilebilmesi amaçlandı.

Açılışını Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Azerbaycan Tarım Bakanı Haydar Asadov, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama ile çok sayıda bürokratın ziyaret ettiği sera, farklı formatı ile 2 gün süre ile katılımcıların ilgi odağı oldu.

KAYNAK: TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çalıyorlar
Çalıyorlar - 5 yıl Önce

Genel Müdürümüz, Bakanımızla böyle güzel haberlerle meydanda varoldukça çok kişi çatlar... Çalışan kazanır beyler... Laf değil icraat var...

 Maaşallah
Maaşallah - 5 yıl Önce

Kurumumuzu büyütmek için çaba gösteren genel müdürümüzün şirketlerimizin sadece giderlerini artırarak ve yüksek maaşlı tanıdıklarıyla personel sayısını artırarak ortaya koyduğu büyüme performansına çadır ve sera açılışını sayın bakanla yapmak becerisini eklemesi kariyerinde yeni bir aşama olmuştur. Resimde ellerini göbek üzerinde sağ el sol el üzerinde bağlaması ise gösterdiği saygıda ne kadar derin bir anlam olduğunu bizlere bizzat göstermiştir. Bu kurum büyütme vizyonu ve amirlere karşı saygı şekli ile kendisini hep hatırlayacağız ve saygıyla anacağız. İyi ki varsınız, yoksa çiftçinin hali nice olurdu.

- 5 yıl Önce

Tarım bakanımıza gosteriş yapıyor.Bize piyasadan ucuz veya aynı şartlarda girdi satılacaktı yapmadılar.Bize hizmet etsinler bizim memurlarımız bunlar.

 İcraat
İcraat - 5 yıl Önce

Bu elpençe divan durup, her yerinden dindarlık(!) akıtan bu adamın tek icraatı kurumun kaynaklarını savrukça kullanmak, kullandırmak. İki hesap var birisi burada yargı önünde diğeri öbür tarafta hak katında. Kendi beceriksizliklerini yanlış işlerini başkalarına iftira atarak yalan dolan üreterek kapatmaya çalışan adam sen bir zavallısın

banner151