Tarım Kredi’ye Hazine’den atama!

Tarım Kredi Kooperatiflerinin üst yönetiminde değişikliğe gidildi. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Yücetepe görevden alındı. Yücetepe'nin yerine Hazine'den Mehmet Okan Ateş atandı.

Tarım Kredi’ye Hazine’den atama!
banner200


Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcılığı görevinden alınan Fevzi Yücetepe, geçtiğimiz Ocak ayında eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba'nın talebi üzerine bu göreve getirilmişti. Fakıbaba'nın Bakanlık görevinden ayrılmasının ardından Yücetepe de görevden alındı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcılığına atanan Mehmet Okan Ateş ise Sayıştay Başdenetçisi iken Hazine Müsteşarlığına geçmişti.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
DALLAS
DALLAS - 3 yıl Önce

DALLAS AİLESİ DİZİSİNİ HEYECANLI OLARAK İZLEMEYE DEVAM EDİYORUZ

Senin gibi bir yalama
Senin gibi bir yalama - 3 yıl Önce

Çankırı tuzu gibisin yalanacak taş gibi yalatıyon... Değişim başladı yıl sonuna kalmaz sıfır lama başlıyacak fetö den açığa alınan lar ile çalışıyon?? Dikkat et Kurum devlet kararlarına uymuyor demek ki fetö yavaşlatıyor irfan bey ve ayhan bey arar oldu birileri gelen gideni aratır. Taban da muhabbet dedikodu değil gerçek lere döndü taban size sırt döndü kurum bunalım da. Fetö den açığa alınan lar geri dönüyor ise demek ki çok iyi fetö cü müşler. Başkan bu konuya muhttap olacak haydi size eyvallah...

Yahya sadıka cevap
Yahya sadıka cevap - 3 yıl Önce

İştirakler geçekten çok kötü. Tarnet 2 sefer soruşturma geçirdi 1 yıl içinde. Sonuç hiçbir şey yok. Şirketin soyulmasına göz yumanlar ile sahtekarlık yaparak para götürenler hala görevlerinde yüksek maaşlı olarak hayatlarına devam ediyorlar. İştiraklere el atılmalı hemde acilen. Vesselam

Uzun zaman oldu görüşmeyeli
Uzun zaman oldu görüşmeyeli - 3 yıl Önce

Bakıyorum da ortalık toz duman bizim adam uğraşmıyorsa kim uğraşıyor bu yönetimle çözemedim ama patlamış taban tavan çökmüş gönderecek bunları hayırlı olsun

İştirakler tehlike çanı
İştirakler tehlike çanı - 3 yıl Önce

Sayın genel müdür bu tkk iştiraklerinde yenileme yok neden ? Bence bakılsın çünkü ilgisiz tecrübesiz tembel yöneticilerle dolu artik doğru,dürüst,namuslu adamlar atayın çalışacak bişeyler yapacak katkıda bulunacak inş...

Reisciyiz deme rantı
Reisciyiz deme rantı - 3 yıl Önce

İşin ciddiye alınmadığı ve sadece rantiye olarak görüldüğü belli. G. Md ve iki yardımcısı Sayıstay'dan. Hadi mali mevzuatı bilirler diyelim, üçü de aynı konuya mı bakacaklar? Eski bakanın yüksek maaşlı G. Md müdahalesiyle ayyuka çıkan ve Sayıştaycı kardeşleri tahrik eden bir kurum. Ha bir de kuruma bile gelmeden G. Md yrd yapılıp maaş alan bakanlık basın müşaviri vardı. Tuz fena halde koktu; idealizm,hizmet falan degil, devletteki maaşın en az üç katıni alalım, vatandaş kaçırma! İştirakler tel tel dökülmüş, Merkez ve bölge alo dedirtenin idareci yapıldığı yerler olmuş kime ne. Arkamızda Külliye var deyin, tarım tarihin en kötü günlerini geçirsin. Yazık yahu. Hırs ve açgözlülükle batıracaksınız.

- 3 yıl Önce

Hayırlı olsum, hazine kökenli olması Tarım Kredi açısından bir şans olarak değerlendiriyoruz. Sn; Genel Müdürümüz Fahrettin POYAZ kuruma faydası olacak doğru bir atamaya vesile olmuştur.

Atama
Atama - 3 yıl Önce

Maşallah tarım kredi toto oynanıyor. Bu nasıl idareciliktir. Üç ayda bir değişim oluyor. Üç ayda kavun karpuz yetişmiyor. Ondan sonrada kurum şahlandı kurum uçtu herşeyde rekor kırdık diye ahkam kesiyorlar. Kurumun bu hali 1998 li yıllara benziyor. Yüksek faiz vur vade sonu kapitalize et karı şişir ondan sonra alacakları tahsil etme ve yüzlerce kooperatifi kapat. Kapattığın koop. başka kooperatife yük olduğu için onlarıda kapat. Ozamanlar finansmanı Ziraat Bankası sağlıyordu şimdi oda yok sonuç kurum batar gider. Olan gariban çalışanlara olur üst düzey yöneticiler kapağı başka kurumlara atar. Kurumun kurtuluşu bu dedikodularla olmaz,kurumun kurtuluşu siyasetten uzak tutmak. Kurum Arpalık gibi görülürse batışı hızlanır.


banner151

banner251