Tarım Kredi personeli ile bayramlaşma

Ramazan Bayramı'nın ardından Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nde, gelenekselleşen bayramlaşma töreni yapıldı. Merkez Birliği yetkilileri, Bayram dönüşü bayramlaşmak üzere personelle bir araya geldi.

Tarım Kredi personeli ile bayramlaşma
banner282

TRT Arı Stüdyosu'nda 11 Temmuz'da gerçekleştirilen törene; Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama, Merkez Birliği Denetçisi İsmail Daşdelen, Rehberlik ve Teftiş Kurulu BaşkanıAli Erdem Saatçi, Genel Müdür Yardımcıları Hüsamettin Gülhan, Kazım Çalışkan ve Mahmut Güngör, I. Hukuk Müşaviri, Daire Başkanları, Ankara Bölge Müdürü, birim müdürleri, diğer yetkililer ve personel katıldı.

Genel Müdür Ayhan Karayama törende yaptığı konuşmada tüm personelin bayramını tebrik ederek;“Ramazan ayının manevi açıdan herkes adına verimli geçtiğini umuyorum. Arkasından gelen bayram tatili ile de bolca dinlendik. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden daha aktif bir şekilde devam edeceğiz.”dedi.

Buruk bir bayram yaşandığını da kaydeden Karayama şöyle devam etti: “Her gün gelen şehit haberleri yüreğimizi yakıyor. Bu terör belasından umuyorum bu dönemde milletimiz kurtulacaktır. Birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece bu mücadeleyi kazanacağımızdan eminim. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum.”

Karayama, geçtiğimiz üç aylık dönemde Tarım Kredi Kooperatifleri'nde çalışma fırsatı bulduklarını ve birtakım yenilikler yapmaya çalıştıklarını belirterek; “Birlik ve beraberlik içerisinde daha fazla yenilikler, atılımlar yapma gayretindeyiz. Omuz omuza vererek, Tarım Kredi'yi daha güzel yerlere götürmek için çabalayacağız. Hedeflerin gerçekleştirilmesi yolunda da mutlaka birbirimize destek vermeliyiz.” diye konuştu.

Düzenlenen törenin ardından yöneticiler personel ile fuaye salonunda bayramlaştı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2022, 11:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
ATAMALARDAKİ TUHAFLIKLAR
ATAMALARDAKİ TUHAFLIKLAR - 6 yıl Önce

SAYIN TARIM BAKANIM, TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ VE BÖLGE BİRLİKLERİNDE YAPILAN ATAMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİYORLARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SİZE? ÖYLE Kİ YAPILAN ATAMALARIN BUNA MERKEZ BİRLİĞİ DAİRE BAŞKANLIKLARI DAHİL(BİLGİ ALABİLİRSİNİZ) MERKEZ BİRLİĞİ BİRİM MÜDÜRLÜKLERİ, BÖLGE BİRLİKLERİNDE BÖLGE MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILIKLARI İLE BAŞTA SÖYLEDİĞİM GİBİ MERKEZ BİRLİĞİNDEKİ DAİRE BAŞKANLIKLARININ BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU TEDVİREN ATANMIŞTIR. BU DOĞRU MUDUR? İNANMIYORSANIZ GENEL MÜDÜR AYHAN KARAYAMA'YA SORABİLİRSİNİZ

t.k.koop.sitesi hk.
t.k.koop.sitesi hk. - 6 yıl Önce

Sayın genel müdür sitenizdeki haberleri çiftçi ve t.k.koop.gerçek sahipleri olarak takip ediyoruz.Yayınlaladığınız haberlere yorum ve düşüncelerimizi aktarmak istiyoruz ışık tutacak oneri ve tabandaki gerçekleri aktarmak gerek sizlere.Bundan niçin kaçınıyorsunuz.lutfen izleyici çift çi yorumlarına sitede yer verinizzz.

Tecrubeli mühendis alimi ???
Tecrubeli mühendis alimi ??? - 6 yıl Önce

Tarım kredi acaba ne zaman kaldığı yerden mühendis alımını tekrar başlayacak.Bir sürü mühendis bu kuruma geçmesine rağmen tarım bakanlığı kadrosuna geçti.O geçiş yapanlar hakkımızı yediler haram olsun.Madem o kadroya gecicen neden tarım krediye basvirdun.Sayin mudurum kurumun yeniden alım yapmasını dört gözle bekliyor .Bir müjde ...